Artykuł sponsorowany

Na czym polega usługa air touch u fryzjera?

Na czym polega usługa air touch u fryzjera?

Air Touch to innowacyjna metoda koloryzacji włosów, która zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Dzięki niej można uzyskać naturalny, a jednocześnie wyjątkowy efekt ombre lub sombre. Zastanawiasz się, na czym polega ta usługa i dlaczego warto zdecydować się na nią u fryzjera? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o air touch.

Jak działa technika air touch?

Technika air touch opiera się na zastosowaniu suszarki do włosów podczas koloryzacji. Fryzjer rozdziela pasma włosów za pomocą grzebienia, a następnie przy użyciu suszarki usuwa z nich krótsze włosy oraz puszcza na wolność te, które są naturalnie jaśniejsze. Pozostałe pasma zostają poddane procesowi koloryzacji. Dzięki temu uzyskujemy efekt delikatnego przejścia kolorów, który wygląda bardzo naturalnie. Air touch to idealna propozycja dla osób, które chcą odświeżyć swój wygląd, ale jednocześnie uniknąć sztucznych efektów.

Dla kogo jest przeznaczona metoda air touch?

Air touch jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pragną uzyskać subtelne efekty koloryzacji włosów. Metoda sprawdzi się zarówno dla blondynek, jak i brunetek, a także dla posiadaczek włosów siwych czy rudej czupryny. Air touch w Szczecinie pozwala na uzyskanie efektu ombre lub sombre, który dodaje objętości i głębi fryzurze. Ponadto, metoda ta jest mniej inwazyjna dla włosów niż tradycyjne techniki koloryzacji, dzięki czemu nie niszczy ich struktury.

Jakie są zalety techniki air touch?

Air touch posiada wiele zalet, które przyciągają klientów do salonów fryzjerskich. Przede wszystkim, efekt uzyskany dzięki tej metodzie jest bardzo naturalny i subtelny, co sprawia, że koloryzacja nie wygląda na sztuczną. Poza tym, air touch pozwala na osiągnięcie głębi koloru oraz dodanie objętości fryzurze. Dzięki temu włosy wyglądają na zdrowsze i bardziej lśniące. Dodatkowo, technika ta jest delikatniejsza dla włosów niż tradycyjne metody koloryzacji, co oznacza mniejsze ryzyko uszkodzenia ich struktury.

Jak dbać o włosy po zabiegu air touch?

Aby utrzymać piękny efekt uzyskany dzięki technice air touch, warto zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów. Przede wszystkim, należy korzystać z profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych do włosów farbowanych, które pomogą utrzymać kolor i blask. Ponadto, warto zainwestować w odżywki i maski nawilżające, które zapewnią włosom odpowiednie nawilżenie oraz uelastycznienie.