PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE, dnia: 2017-08-06

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Głuszyca
Organizator: Stowarzyszenie Waligóra Run
Koordynator:
Błaszkiewicz Tomasz - Treningi
Kolisz Andrzej - Organizacja
Sobieraj Ewa - Wolantariat
Telefon: +48 795-03-58-33
E-mail: akolisz@poczta.pl
www: www.waligoraruncross.pl/index.php?akcja=riese

Opis zawodów

RIESE (olbrzym) to kryptonim, który używali hitlerowcy podczas budowy tajnych obiektów zlokalizowanych w Górach Sowich. Przeznaczenie tych podziemnych budowli nie został do końca wyjaśniony. Zbudowano kilka kilometrów podziemnych tuneli, hal i komnat - prawdopodobnie jako pomieszczenia dla sztabu Hitlera. Z siedzibą dla führera na Zamku Książ. Istnieją różne teorie o przeznaczeniu tych tajemniczych obiektów.
Dużo ciekawych budowli jest zlokalizowanych na powierzchni ziemi.
Będziecie mieli okazje je zobaczyć 6 sierpnia 2017 podczas II Półmaratonu Szlakiem RIESE.Każdy obiekt na trasie zawodów będzie oznaczymy tabliczką.
Przyjedź do Głuszycy weź udział w wykładzie na temat RIESE, przebiegnij trasą półmaratonu, zobacz naziemne budowle RIESE i poznaj ich tajemnice.
W ramach zawodów udzielamy zniżki na zwiedzanie kompleksów Osówka i Włodarz.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE , 21.50 km, godzina: 12:00
Czytaj regulamin

PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE, godzina: 12:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 21.50 km, Podbiegi : 755 m, Zbiegi : 755 m,
Start : Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26, Meta : Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26
Limit uczestników : 300
Liczba bufetów na trasie biegu : 2
Dotychczasowy rekord trasy : 01:33:47
Rekord należy do : Jerzy Ładysz, klub: Uniwersytet Ekonomiczny We Wrocławiu

Cena pakietów :
Od 2017-03-08 do 2017-04-30 - 50.00 zł
Od 2017-05-01 do 2017-06-30 - 60.00 zł
Od 2017-07-01 do 2017-07-31 - 70.00 zł
Od 2017-08-06 do 2017-08-06 - 80.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy :
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 283
Limit pakietów startowych: 300
Liczba opłaconych pakietów startowych: 181

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ABRAMOWICZ AGATA BRZEG DOLNY POLSKA K20 NIE
0++ ADAMIN ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA M40 NIE
0++ ANGULSKI ZBIGNIEW WARTA POLSKA M40 TAK
0++ AUGUSTYNIAK JAKUB RAWICZ POLSKA M30 TAK
0++ BALKIEWICZ HENRYK LEGNICA POLSKA KB LEW LEGNICA M50+ NIE
0++ BARANOWSKI ANDRZEJ ŚWIĘTOSZÓW POLSKA 10 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ W ŚWIĘTOSZOWIE M40 TAK
0++ BĄCZEK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ BEDNARZ SEBASTIAN OTMUCHÓW POLSKA M40 TAK
0++ BĘBAS PAWEŁ WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ BĘŚ MARCIN JORDANÓW ŚLĄSKI POLSKA JUDO SOBÓTKA M40 TAK
0++ BŁASZKIEWICZ TOMASZ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 NIE
0++ BŁASZKOWSKA MARIOLA RAWICZ POLSKA MAJ.R K30 NIE
0++ BŁASZKOWSKI DANIEL RAWICZ POLSKA MAJ.R M40 NIE
0++ BŁOCHOWIAK MAGDALENA MIEJSKA GÓRKA POLSKA KLUB BIEGACZY JYSK K30 NIE
0++ BŁOCHOWIAK TOMASZ MIEJSKA GÓRKA POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ M30 NIE
0++ BOCZULA KRZYSZTOF BIELAWA POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50+ NIE
0++ BORKOWSKA JUSTYNA SĘDZISŁAW POLSKA K30 TAK
0++ BRANDYS-GŁOS IWONA LEGNICA POLSKA K30 NIE
0++ BRZEZINA MICHAL KRAKOW POLSKA CONQUEROR KRK M30 NIE
0++ BUGA PIOTR WROCŁAW POLSKA NOKIA M30 TAK
0++ BUJAK KATARZYNA UNISŁAW ŚLĄSKI POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 NIE
0++ BURY KRZYSZTOF KRAKÓW POLSKA TRZECH KUMPLI M20 TAK
0++ CABAJ DAMIAN ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M30 TAK
0++ CEPIELIK WOJCIECH PUSTELNIK POLSKA SUDETY-PUSTELNIK M30 TAK
0++ CHOCHOLSKI REMIGIUSZ STRZEGOM POLSKA M40 TAK
0++ CHORZĘPA MARCIN JELCZ-LASKOWICE POLSKA M30 TAK
0++ CICHOCKI MARIUSZ JEDLINA POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M30 TAK
0++ CIESIELSKI BARTEK ŚWIDNICA POLSKA M30 TAK
0++ CZECHOLIŃSKI PIOTR LESZNO POLSKA LESZNO LIMITS RUNNERS M40 TAK
0++ CZERNIAK PAWEŁ SOSNÓWKA POLSKA KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA M30 TAK
0++ CZERWONKA KATARZYNA KRAKOW POLSKA K30 TAK
0++ CZERWONKA ZBIGNIEW WROCŁAW POLSKA 1983 M30 TAK
0++ DEC RAFAŁ BIERUTÓW POLSKA M40 TAK
0++ DEJA ANDRZEJ OPOLE POLSKA M50+ TAK
0++ DOBROWOLSKI ALAN BOGUSZÓW-GORCE POLSKA M20 TAK
0++ DOMAGAŁA KAROLINA SOBÓTKA POLSKA KB SOBÓTKA K30 NIE
0++ DOMAŃSKI JAROSŁAW ŚWIERZAWA POLSKA AMATOR M40 NIE
0++ DUDEK AGNIESZKA RUDA ŚLĄSKA POLSKA NIGHT RUNNERS K30 TAK
0++ DUDEK MARIUSZ RUDA ŚLĄSKA POLSKA M30 TAK
0++ DZIEDZIC ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA LEŚNE CYMBAŁY M30 NIE
0++ DZIESZUK GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA PODZAMCZE WAŁBRZYCH M30 NIE
0++ DZIUBA WOJCIECH JAWOR POLSKA FENIKS LEGNICA M30 TAK
0++ FESZ-CHLEBOWSKA KRYSTYNA WOŁÓW POLSKA WOŁÓW BIEGA K40 TAK
0++ FIGUŁA SŁAWOMIR BRZEŹNICA POLSKA M30 TAK
0++ FRANKÓW ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M40 GMINA GŁUSZYCA TAK
0++ FRYBEL DAMIAN OBRA POLSKA M40 TAK
0++ FURMAN SŁAWOMIR SZCZEPANÓW POLSKA AKB ESEMAS M40 TAK
0++ GEMZA ANNA KATOWICE POLSKA BALANS TEAM KATOWICE K30 TAK
0++ GIERAS MIROSŁAW GLIWICE POLSKA M40 NIE
0++ GINTER GRZEGORZ KRAKOW POLSKA M30 TAK
0++ GŁĄB DARIA PRUDNIK POLSKA ATHLETICS NYSA K20 TAK
0++ GŁOS MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ GRAMZA KATARZYNA RAWICZ POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ K30 NIE
0++ GREGORCZYK KRZYSZTOF KAMIENNA GÓRA POLSKA CHEŁMSKO ŚLĄSKIE M40 TAK
0++ GRELA ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA WWW PORTFUEL PL M20 NIE
0++ GROSZKOWSKI WIESŁAW WAŁBRZYCH POLSKA BRAK M50+ TAK
0++ GRZESIK PAWEŁ ŚWIEBODZICE POLSKA SOR WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ GRZYBOWSKI ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ GULACZ MARTA WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 TAK
0++ GULACZ MARTA WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 NIE
0++ GURGUL RYSZARD BOGUSZOW-GORCE POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M50+ TAK
0++ HADRYŚ KAMIL JAROSŁAW POLSKA TRZECH KUMPLI M20 TAK
0++ HARBUL NATALIA WROCŁAW POLSKA PARKOUR WROCŁAW K20 NIE
0++ HARBUL RYSZARD WROCŁAW POLSKA PARKOUR WROCŁAW M50+ NIE
0++ HARENDARZ ZBIGNIEW OBORA POLSKA MSPORT RCS TEAM LUBIN M40 TAK
0++ HOFFMAN IGOR WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M40 NIE
0++ HOLKO DANIEL MROZÓW POLSKA TOFIK M30 NIE
0++ HORSZCZARUK JACEK WARSZAWA POLSKA JOŻIN Z BAŻIN M40 NIE
0++ IDCZAK AGNIESZKA LEGNICA POLSKA K30 NIE
0++ ILKÓW MARCIN GŁUSZYCA POLSKA M30 GMINA GŁUSZYCA NIE
0++ JACHOWICZ MALWINA WROCŁAW POLSKA SALCO GARMIN TEAM K30 TAK
0++ JAGIELSKI JERZY JAWOR POLSKA FENIKS LEGNICA M30 TAK
0++ JANIK PAULINA JELENIA GÓRA POLSKA KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA K30 NIE
0++ JANKOWSKI TOMASZ CHEŁMIEC POLSKA FENIKS LEGNICA M30 TAK
0++ JANUCHTA PRZEMYSŁAW LUBIN POLSKA MSPORT TEAM LUBIN M40 TAK
0++ JAROCKI WOJTEK WOŁÓW POLSKA M30 TAK
0++ JASTRZĘBSKA AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA WKB PIAST WROCŁAW K40 NIE
0++ JEZIERSKI DANIEL WROCLAW POLSKA M30 TAK
0++ JĘDRASZCZYK PAULINA WAŁBRZYCH POLSKA K20 NIE
0++ JĘDRZEJEK BENIAMIN WROCŁAW POLSKA VEGE RUNNERS M30 TAK
0++ KACPRZYK MARIUSZ JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M40 TAK
0++ KACZMAREK KONRAD WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ KACZOR MARCIN ŚWIĘCIECHOWA POLSKA M40 TAK
0++ KALISZ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M50+ NIE
0++ KALISZ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M50+ NIE
0++ KALUS JACEK WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M20 NIE
0++ KAMIŃSKI WIESŁAW ŚWIĘCIECHOWA POLSKA DKMEDIC TEAM M50+ NIE
0++ KARBOWNIK-URBAŃSKA KATARZYNA NIEDŹWIEDZICA POLSKA SOWIE TEAM K40 TAK
0++ KARCZYŃSKA JOANNA OLEŚNICA POLSKA JOANNA KARCZYŃSKA K40 NIE
0++ KARCZYŃSKA JOANNA OLEŚNICA POLSKA JOANNA KARCZYŃSKA K40 NIE
0++ KARCZYŃSKI DARIUSZ OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 NIE
0++ KIEŁBUS AGATA NIEDŹWIEDZICA POLSKA SOWIE TEAM K20 TAK
0++ KIRKIEWICZ IRENEUSZ OŁAWA POLSKA KOLEGA MAĆKA OŁAWA M40 TAK
0++ KMIECIK GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA KMIECIK TEAM M20 TAK
0++ KNOP ZBIGNIEW LESZNO POLSKA LESZNO LIMITS RUNNERS M50+ TAK
0++ KOCIK MARCIN WROCŁAW POLSKA FATBOY SPRINT M40 TAK
0++ KOCYŁA MARZENA RUDNIK POLSKA TKKF UKLEJNA MYŚLENICE K40 TAK
0++ KOGUT STANISŁAW ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M30 TAK
0++ KOLASA PIOTR WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M20 NIE
0++ KONONOWICZ LESZEK ŻMIGRÓD POLSKA #SOBASTEAM M30 TAK
0++ KONOPKA SEBASTIAN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KOPACKI GRZEGORZ WALBRZYCH POLSKA FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PL M30 NIE
0++ KOSTASZ MARIUSZ GŁUSZYCA POLSKA KB FAURECIA WAŁBRZYCH STOOR M30 NIE
0++ KOWALCZYK ZDZISŁAW WARSZAWA POLSKA JW 2189 M40 TAK
0++ KOWALSKI ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M20 GMINA GŁUSZYCA TAK
0++ KRAJEWSKA AGATA OŁAWA POLSKA K30 TAK
0++ KRASULAK DANIEL WROCŁAW POLSKA WKS ŚLĄSK WROCŁAW M30 NIE
0++ KRUPIANIK TOMASZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KRYM KATARZYNA SMOLEC POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW/MATNER RUNNING TEAM K40 TAK
0++ KRZECZKOWSKI ROMAN ŚWIDNICA POLSKA M40 NIE
0++ KRZYŻANIAK AGNIESZKA KAMIONKI POLSKA NIGHT RUNNERS K30 NIE
0++ KUCHAREWICZ PRZEMYSŁAW SIECHNICE POLSKA LOTNA GRUPA ZOŚKA M40 TAK
0++ KUCZEK KATARZYNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE POLSKA PGB SPORTOWA PACZKA K40 TAK
0++ KUCZYŃSKA JOANNA WOŁÓW POLSKA WOŁÓW BIEGA K40 TAK
0++ LACH-PAPCIAK KATARZYNA JAWOR POLSKA BIEGAMDLAZDROWIAPL K30 NIE
0++ LAMEK ANDRZEJ OSTRZESZÓW POLSKA M40 TAK
0++ LECH AGNIESZKA ŚWIEBODZICE POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K30 NIE
0++ LECH MICHAŁ ŚWIEBODZICE POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA M30 NIE
0++ LEWANDOWSKI WOJTEK WROCŁAW POLSKA FUDO SHIN AIKI DOJO M40 NIE
0++ LIPIŃSKI ŁUKASZ BRZEG DOLNY POLSKA TEAM FIVE TAK
0++ LIS AGATA KRAKÓW POLSKA K30 TAK
0++ LIS PAWEŁ BRZEG DOLNY POLSKA PCC SQUAD M20 TAK
0++ LORENC JOANNA WĄSOSZ POLSKA K30 NIE
0++ ŁAMPIKA KINGA SMOLEC POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW K30 TAK
0++ ŁUCZAK BARTOSZ WIELUŃ POLSKA M20 TAK
0++ ŁYKO MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ ŁYSIAK SYLWIA MIEJSKA GÓRKA- DĄBROWA POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ K40 NIE
0++ MACHOWSKI KRZYSZTOF JEDLINA ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M40 TAK
0++ MAĆKOWIAK MAGDA WROCŁAW POLSKA PRO RUN WROCŁAW K20 NIE
0++ MAGIERA MIROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA FAURECIA WAŁBRZYCH M50+ TAK
0++ MAJCHRZAK BARTŁOMIEJ WROCŁAW POLSKA IPA REGION WROCŁAW M30 NIE
0++ MAKOS ADAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE POLSKA AUGUSTEAM M40 TAK
0++ MALESZKA WOJCIECH WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ MARCHWICKA JOLANTA LESZNO POLSKA LUCKY LUKI K40 NIE
0++ MARKOWSKI WOJCIECH LUBACHÓW POLSKA MARCUS TEAM M30 TAK
0++ MARMUROWICZ KRYSTIAN KATOWICE POLSKA TAK
0++ MARYNOWSKI JERZY WROCŁAW POLSKA Z BIEGIEM NATURY M40 TAK
0++ MATYJANKA PIOTR LUBIN POLSKA M40 TAK
0++ MICHALAK MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M20 TAK
0++ MICHALEC MARZENA WAŁBRZYCH POLSKA KOBIETAWBIEGU.PL K30 TAK
0++ MICHNIKOWSKI MACIEJ POZNAŃ POLSKA M30 TAK
0++ MITEK DOROTA ŻMIGRÓD POLSKA K40 TAK
0++ MŁODOŻENIEC MIROSŁAW SOBÓTKA POLSKA REMBERTÓW TEAM M30 TAK
0++ MŁYNARCZYK KRZYSZTOF BIELAWA POLSKA M40 TAK
0++ MOSKWIAK MATEUSZ KRAKÓW POLSKA TRZECH KUMPLI M20 TAK
0++ MOSUR TOMASZ WROCŁAW POLSKA #SOBASTEAM M40 TAK
0++ MRÓWCZYŃSKI TOMASZ SARBINOWO POLSKA KS SOKÓŁ GĄSAWA M30 TAK
0++ MRUK MAGDALENA OŁAWA POLSKA SWIM ACADEMY OŁAWA K30 TAK
0++ MUSIAŁ MAREK BYSTRZYCA GÓRNA POLSKA BYSTRZYCKI EXPRES M50+ TAK
0++ MUSUR ADAM OLEŚNICA POLSKA KB SZERSZEŃ OLEŚNICA M50+ TAK
0++ MYSZAK ALICJA WROCŁAW POLSKA NIE
0++ MYSZKOWSKA MAGDALENA ŚWIDNICA POLSKA RUNNING TEAM GRAFENBERG K30 NIE
0++ MYSZKOWSKI DAMIAN KRUKÓW POLSKA M20 TAK
0++ NESTEREWICZ RYSZARD KŁODZKO POLSKA L.K.S.ISKRA JASZKOWA M50+ NIE
0++ NIEDŹWIEDZKA ANIA LUBIN POLSKA MSPORT RCS TEAM LUBIN K30 NIE
0++ NIEDŹWIEDZKI ARTUR LUBIN POLSKA MSPORT RCS TEAM LUBIN M30 NIE
0++ NIEKRASZ JUSTYNA ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA K40 TAK
0++ NIEKRASZ KRZYSZTOF ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 TAK
0++ NOLBRZYK ADRIAN OSIECZNA POLSKA GREATGRATULA (SP) M40 TAK
0++ NOWAKOWSKI MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ OCHNIO KRZYSZTOF KĘPNO POLSKA M50+ TAK
0++ ODZIMKOWSKI MARCIN MROWINY POLSKA M30 TAK
0++ OLBERT IRENEUSZ BRZEG DOLNY POLSKA PCC SQUAD M40 TAK
0++ OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA KATOWICE POLSKA NIGHT RUNNES ŚLĄSK TAK
0++ ORUBA DAWID WIRY POLSKA M20 NIE
0++ OSOWSKI WOJTEK ZACHEŁMIE POLSKA TEAM PODGÓRZYN- GMINA PRZYJAZNA Z NATURY M40 TAK
0++ OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M50+ TAK
0++ PAŁAC ADAM ŚWIDNICA POLSKA M30 TAK
0++ PAŁYS MARCIN NOWA RUDA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M30 TAK
0++ PARZYŃSKI ŁUKASZ PŁOCK POLSKA JW 2189 M30 NIE
0++ PASEK WOJCIECH GŁUSZYCA POLSKA PREDATORS WAŁBRZYCH M20 NIE
0++ PASTUSZEŃKO EWA WAŁBRZYCH POLSKA ENJOY THE SILENCE K40 TAK
0++ PATYK MIREK WIŚNIOWA POLSKA M40 TAK
0++ PAWIAK-KUCHAREWICZ GABRIELA SIECHNICE POLSKA POCIĄG DO BIEGANIA K30 TAK
0++ PAWLAK KATARZYNA ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA K40 TAK
0++ PENC ONDŘEJ MEZIMĚSTÍ 3 REPUBLIKA CZESKA CYKLO TONY M40 TAK
0++ PERDEK KONRAD WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW M20 TAK
0++ PERNEJ ANNA WAŁBRZYCH POLSKA K30 TAK
0++ PIASECKI MARIUSZ GODZIKOWICE POLSKA M40 NIE
0++ PIĄTKOWSKI TOMASZ GŁUSZYCA POLSKA KB FAURECIA WAŁBRZYCH STOOR M30 TAK
0++ PIĄTY KAMIL PILICA POLSKA 5IATKA TEAM M30 TAK
0++ PIKUL JOANA ŚWIEBODZICE POLSKA K30 TAK
0++ PISZCZEK RYSZARD WROCŁAW POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50+ NIE
0++ PIZIEWICZ DOMINIK TRZEBNICA POLSKA KAMILNOTEBOOK & SELLTECH M40 TAK
0++ PLOCH TOMASZ GLIWICE POLSKA TOKA BHP M20 TAK
0++ POCIĘGIEL MICHAŁ RADZISZÓW POLSKA M30 TAK
0++ POKOJOWA ANNA WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ K40 NIE
0++ POKOJOWY PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M20 NIE
0++ POKRZYK ŁUKASZ ROZTOKA POLSKA ORŁY JEZUSA M20 TAK
0++ PONTUS ROBERT OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M30 TAK
0++ POPEK BARBARA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ POLSKA K40 TAK
0++ PORĘBSKI MAREK TARGOWISKO POLSKA DZIEWIĄTY M40 TAK
0++ POSMAN RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA POSMAN TEAM NIE
0++ POTYRAŁA TOMASZ WROCŁAW POLSKA TS MOKRY DWÓR M30 NIE
0++ PRUCIAK KRZYSIEK OŁAWA POLSKA RUN-LOG.COM / WKURW_TEAM M30 NIE
0++ PYTA ADAM WALBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ RADKE WITOLD WAŁBRZYCH POLSKA 100 MARATHON CLUB M50+ NIE
0++ RAKOWSKI ŁUKASZ BRZEG DOLNY POLSKA PCC SQUAD M30 TAK
0++ RATAJCZAK KRZYSZTOF ŚREM POLSKA M30 TAK
0++ REJMAN GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAMGRZEGORZREJMAN M30 NIE
0++ RESPONDEK DARIUSZ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ RZECZKOWSKI ALEKSANDER NAMYSŁÓW POLSKA NTT TRIADA NAMYSŁÓW M40 NIE
0++ SADŁOWSKI RAFAŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ SALETA ANNA WROCŁAW POLSKA TRENUJZNAMI.PL K20 NIE
0++ SALETA MACIEJ WROCŁAW POLSKA TRENUJZNAMI.PL M20 NIE
0++ SIKORA AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA BIEGAMY WE WROCŁAWIU K30 NIE
0++ SKROK DARIUSZ NAMYSŁÓW POLSKA HARDCORE HOLIDAYS M40 NIE
0++ SKRZYPCZAK MIROSŁAW KATOWICE POLSKA BALANS TEAM KATOWICE M40 TAK
0++ SKUBISZEWSKA JOLANTA ATH BELGIA TRIATH K40 TAK
0++ SMEREKA TOMASZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M40 TAK
0++ SOBAS JACEK KĘDZIEZRYN-KOŹLE POLSKA #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLSKA M30 TAK
0++ SOBIERAJ ALEKSANDER WALIM POLSKA GRUPA BIEGOWA WALIM M30 TAK
0++ SOBIŃSKI WALDERMAR JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M50+ NIE
0++ SOLAK AYSEN WROCLAW TURCJA SMALL GIRL MEDIUM BOY K30 TAK
0++ SROKOWSKI DOMINIK WROCŁAW POLSKA DELOITTE ADVENTURE TEAM M40 TAK
0++ STACHOWIAK WIESŁAW WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW M40 TAK
0++ STAGROWSKA JADWIGA LEWIN BRZESKI POLSKA LEWIN BIEGA K50+ TAK
0++ STECZEK AGATA WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW K30 TAK
0++ STECZEK KAMIL WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW M30 TAK
0++ STOCHAJ PRZEMYSŁAW POZNAŃ POLSKA M40 TAK
0++ STRYJAKIEWICZ ROMAN BARANÓW POLSKA M40 TAK
0++ STRZELCZYK PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M40 TAK
0++ SURMACZYŃSKI SŁAWOMIR GŁUSZYCA POLSKA AMATOR GŁUSZYCA PEŁEN RELAXXX M40 GMINA GŁUSZYCA TAK
0++ SUSZ MARIAN SOBÓTKA POLSKA KB SOBÓTKA M30 TAK
0++ SYNOWIEC ADAM ŻMIGRÓD POLSKA KB SUKCES ŻMIGRÓD M40 TAK
0++ SZABLEWSKA ALICJA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA K20 NIE
0++ SZAMBELAŃCZYK MACIEJ LUSOWKO POLSKA POSNANIA M30 TAK
0++ SZANDAŁA JACEK OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 TAK
0++ SZARADOWSKI MARCIN ŚWIDNICA POLSKA ORŁY JEZUSA M40 TAK
0++ SZARADOWSKI PIOTR ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ SZATKOWSKA JUSTYNA GŁUSZYCA POLSKA TOP ENGLISH K30 NIE
0++ SZCZEPANIAK KAROL GŁOGÓW POLSKA CROSS STRACEŃCÓW TEAM M40 NIE
0++ SZCZEPANKIEWICZ MARCIN WROCŁAW POLSKA PCC SQUAD M30 TAK
0++ SZKLARZ SŁAWOMIR ŚWIEBODZICE POLSKA M20 TAK
0++ SZOPA ŁUKASZ DOBROSZYCE POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA M30 NIE
0++ SZPIL MACIEJ WARSZAWA POLSKA P@PL M30 NIE
0++ SZPYT ANDRZEJ GUBIN POLSKA M40 TAK
0++ SZUSZKIEWICZ FILIP MIEROSZÓW POLSKA SMALL GIRL MEDIUM BOY M30 TAK
0++ ŚRÓDKA BARTLOMIEJ TRZEBNICA POLSKA M30 TAK
0++ ŚWIĄTEK EWELINA WROCŁAW POLSKA SPARTANIE DZIECIOM/ KB ERGO K30 TAK
0++ ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA ANNA KRAKÓW POLSKA BIEGAM BO MOGĘ K20 TAK
0++ ŚWIDA ADAM WROCŁAW POLSKA GET RUN M30 NIE
0++ TALAGA MICHAŁ RAWICZ POLSKA M40 NIE
0++ TELENGA RAFAŁ GŁUSZYCA POLSKA M20 NIE
0++ TOMASZEWSKI ZDZISŁAW WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M50+ NIE
0++ TOMCZYK KRZYSZTOF ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 TAK
0++ UMÓW PIOTR LEGNICA POLSKA M30 NIE
0++ WALENDZIK WOJCIECH ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M20 NIE
0++ WALIGÓRA ROMAN RADWANICE POLSKA PELIKANY DRUŻYNA SZPIKU RADWANICE M40 TAK
0++ WARZECHA TERESA PACZKOW POLSKA ATHLETICS NYSA K50+ TAK
0++ WCIÓRKA MONIKA ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K30 NIE
0++ WIĄCKIEWICZ PIOTR ŁÓDŹ POLSKA ŁÓDŹ RUNNING TEAM M30 TAK
0++ WIERZBICKI MIROSŁAW OTMUCHÓW POLSKA NYSA BIEGA M30 TAK
0++ WISZNIOWSKA AGATA WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW K30 TAK
0++ WIŚNIEWSKA-PIĄTY KEJT PILICA POLSKA 5IATKA TEAM K30 TAK
0++ WITCZAK JUSTYNA LESZNO POLSKA K40 NIE
0++ WITKOWSKI TOMASZ ŻARY POLSKA ŻARY RUNNERS TEAM M40 NIE
0++ WLAZŁO MACIEJ WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ WŁODARCZYK WALDEMAR BRZEG DOLNY POLSKA WIKTOR TEAM M30 NIE
0++ WODZYŃSKI MICHAŁ WARSZAWA POLSKA M30 TAK
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA GLKS MARCINOWICE M30 TAK
0++ WOJTALIK MAGDALENA WROCŁAW POLSKA NIE
0++ WOLAK IZABELA JAWOR POLSKA FENIKS LEGNICA K20 TAK
0++ WOLSKI KAMIL POZNAŃ POLSKA M30 NIE
0++ WOŹNIAK RAFAŁ BRZEG DOLNY POLSKA PCC SQUAD M40 TAK
0++ WRÓBEL TOMASZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ WRÓBEL TOMASZ SWIDNICA POLSKA M30 NIE
0++ ZAGAŁA PIOTR ŚWIDNICA POLSKA WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL M40 TAK
0++ ZAJĄC LESZEK ŚWIEBODZICE POLSKA M30 NIE
0++ ZAKRZEWSKI JACEK JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ ZARZYCKI KAMIL BRZEG DOLNY POLSKA PCC SQUAD M20 TAK
0++ ZIELIŃSKA MIRONA WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW K40 TAK
0++ ZIĘTERSKI ROBERT KŁODZKO POLSKA M40 TAK
0++ ZWĘGLIŃSKA ALEKSANDRA CHRZĄSTAWA WIELKA POLSKA K20 NIE
0++ ZYGADLO IZABELA WOŁ?W POLSKA WOŁÓW BIEGA K30 NIE
0++ ZYGADŁO MARCIN OLEŚNICA POLSKA BRAK M20 TAK
0++ ŻAK ADAM DOBROSZYCE POLSKA M30 NIE
0++ ŻEBRACKI WOJTEK PRUDNIK POLSKA M20 TAK
0++ ŻMIJAN ARTUR BOLKÓW POLSKA PHU ART-FOTO ARTUR ŻMIJAN M40 NIE
0++ ŻUCHORA SYLWESTER BRZEGDOLNY POLSKA WIKTOR TEAM M40 TAK
0++ ŻUK ZBIGNIEW WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M40 TAK
0++ ŻUKOWSKI CEZARY KOSZALIN POLSKA ROZBIEGANY KOSZALIN M30 TAK
0++ ŻUREK MARIUSZ RAWICZ POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ M40 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 283
Limit pakietów startowych: 300
Liczba opłaconych pakietów startowych: 181