ANIELSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI, dnia: 2020-11-11

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Stare Bogaczowice
Organizator: Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu
Koordynator: Jarosław Kowalczyk
Telefon: +48 791-415-141
E-mail: jarekkowalczyk1976@gmail.com
www: https://www.phpal.pl/

Opis zawodów

Charytatywny Bieg Niepodległości po masywie Trójgarbu. Bieg górski. Zbieramy fundusze na działalność Wałbrzyskiego Hospicjum.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. ANIELSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI , 11.00 km, godzina: 11:00
Czytaj regulamin

ANIELSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI, godzina: 11:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 11.00 km, Podbiegi : 434 m, Zbiegi : 425 m,
Start : Zalew w Starych Bogaczowicach, Meta : Zalew w Starych Bogaczowicach
Limit uczestników : 200
Liczba bufetów na trasie biegu : 1
Dotychczasowy rekord trasy : 00:00:00
Rekord należy do : brak

Cena pakietów :
Od 2020-08-24 do 2020-11-09 - 50.00 zł
Numer konta bankowego : 56 1090 2271 0000 0001 4245 4343 w banku: Santander Bank Polska S.A. z dopiskiem darowizna 50 zł imię i nazwisko

Opis trasy : Skrzyżowane pod Czereśnią -6 km, wieża widokowa na Trójgarbie -7 km, 8 km widok na Bolków oraz wałbrzyską dzielnicę Podzamcze i Piaskową Górę.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 72
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 0

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ALTEWĘGIER JAROSŁAW KRAKÓW POLSKA M40 NIE
0++ BARCZAK STANISŁAWA WITKÓW POLSKA SEKCJA BIEGOWA I NORDIC WALKING TRÓJGARB STARE BOGACZOWICE NIE
0++ BAUCH PATRYCJA STRZEGOM POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K20 NIE
0++ DZIOBEK JOANNA WAŁBRZYCH POLSKA K30 NIE
0++ FEDYCZKOWSKA JUSTYNA STRZEGOM POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40 NIE
0++ FEDYCZKOWSKI EDWARD STRZEGOM POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA M40 NIE
0++ FILIPIAK SEBASTIAN LIPA POLSKA EKIPA LIPA M40 NIE
0++ GADACZ KATARZYNA WAŁBRZYCH POLSKA KUHNE TEAM K40 NIE
0++ GAJZLER AGNIESZKA WAŁBRZYCH POLSKA DRINK TEAM K30 NORDIK WALKING NIE
0++ GODYK-KIJEWSKA ANDŻELIKA STARE BOGACZOWICE POLSKA K40 NORDIK WALKING NIE
0++ GÓRNICKA EWELINA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA WAWRZYNTEAM K30 NIE
0++ GROMKE GRZEGORZ STARE BOGACZOWICE POLSKA M40 NIE
0++ GROMKE KATARZYNA STARE BOGACZOWICE POLSKA K30 NORDIK WALKING NIE
0++ GRUCHAWKA MONIKA BOGUSZÓW- GORCE POLSKA K30 NORDIK WALKING NIE
0++ HOŁYST MARCIN MARCINOWICE POLSKA M30 NIE
0++ JANKOWSKA ROKSANA WAŁBRZYCH POLSKA K40 NIE
0++ JAROSIAK ANDRZEJ WAŁBRZYCH POLSKA M60 NIE
0++ KĘPIŃSKA PAULINA STARE BOGACZOWICE POLSKA K30 NIE
0++ KIJEWSKI MAREK STARE BOGACZOWICE POLSKA M40 NIE
0++ KOSYL NATALIA WAŁBRZYCH POLSKA LEKKIE ZADYSZKI K20 NIE
0++ KOSYL SEBASTIAN WAŁBRZYCH POLSKA LEKKIE ZADYSZKI M30 NIE
0++ KOWACZ AGATA WAŁBRZYCH POLSKA PREDATORS WAŁBRZYCH K30 NORDIK WALKING NIE
0++ KOWALCZYK AGNIESZKA WAŁBRZYCH POLSKA K40 NIE
0++ KOWALCZYK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA JARO W BIEGU M40 NIE
0++ KOZŁOWSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA WAWRZYNTEAM M40 NIE
0++ KRAWCZYK KRYSTIAN SZCZAWNO-ZDRÓJ POLSKA M30 NIE
0++ KRAŻEWSKA SYLWIA WAŁBRZYCH POLSKA K30 NIE
0++ KUBIAK MACIEJ WROCŁAW POLSKA M40 NIE
0++ KULIK KAROL WAŁBRZYCH POLSKA LEKKIE ZADYSZKI M40 NIE
0++ KWIT ANET SIECHNICE POLSKA K40 NIE
0++ LECH AGNIESZKA ŚWIEBODZICE POLSKA K40 NIE
0++ LECH MICHAŁ ŚWIEBODZICE POLSKA M40 NIE
0++ MAJEWSKA WIOLETA STRZEGOM POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40 NIE
0++ MICHALAK RAFAŁ CZEPIELOWICE POLSKA CZAPLA TEAM M20 NIE
0++ MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA PREDATORS WAŁBRZYCH M50 NORDIK WALKING NIE
0++ MŁYŃCZYK JAGODA IMBRAMOWICE POLSKA K20 NORDIK WALKING NIE
0++ MORAWSKI JACEK CHWALISZÓW POLSKA UNICORN RUNNERS M40 NIE
0++ NATKANIEC GRAŻYNA LIPA POLSKA LZS LIPA NIE
0++ OSIŃSKA WERONIKA WAŁBRZYCH. POLSKA PREDATORS WAŁBRZYCH K20 NIE
0++ PAWLIK MARIOLA WAŁBRZYCH POLSKA PONIATÓW BIEGA! K30 NIE
0++ PAZIKOWSKA WIOLETTA WAŁBRZYCH POLSKA K20 NIE
0++ PIASECKA ANNA BOGATYNIA POLSKA K30 NORDIK WALKING NIE
0++ PILSZAK ARTUR BOGUSZÓW GORCE POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M40 NIE
0++ PISARSKA AGNIESZKA SZCZAWNO-ZDRÓJ POLSKA K30 NIE
0++ PIWOWARCZYK MAREK WAŁBRZYCH POLSKA M40 NIE
0++ POKORA KACPER WAŁBRZYCH POLSKA M20 NIE
0++ PROSKURA DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SEKCJA BIEGOWA I NORDIC WALKING TRÓJGARB STARE BOGACZOWICE M30 NORDIK WALKING NIE
0++ PYPEĆ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M50 NIE
0++ RADWAN KRZYSZTOF ŚWIEBODZICE POLSKA M40 NIE
0++ RECZULSKA MONIKA WALBRZYCH POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH K40 NIE
0++ ROZPENDOWSKA DOROTA WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH K40 NIE
0++ SADYŚ GOŁDYN DANUTA WAŁBRZYCH POLSKA DRINK TEAM K30 NORDIK WALKING NIE
0++ SELENT GRAŻYNA STARE BOGACZOWICE POLSKA NORDIK WALKING NIE
0++ SIERADZKI SŁAWOMIR UNISŁAW ŚLĄSKI POLSKA M30 NIE
0++ SKOCZYLAS - SZYMAŃSKA MAŁGORZATA ŚWIEBODZICE POLSKA K30 NORDIK WALKING NIE
0++ STONCEL BARBARA BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC K40 NIE
0++ STONCEL MIECZYSŁAW BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M50 NORDIK WALKING NIE
0++ SUCHENIA DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M40 NIE
0++ SZCZYPEK KATARZYNA STARE BOGACZOWICE POLSKA DRUŻYNA PIERŚCIENIA K30 NIE
0++ SZCZYPEK PAWEŁ STARE BOGACZOWICE POLSKA DRUŻYNA PIERŚCIENIA M30 NIE
0++ SZERER IWONA WAŁBRZYCH POLSKA KOBIETY W BIEGU K40 NIE
0++ SZLUFCIK ZBIGNIEW BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M40 NIE
0++ URBAN MARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SNUS TEAM M30 NIE
0++ WASIELEWSKA PAULINA WAŁBRZYCH POLSKA K30 NORDIK WALKING NIE
0++ WDOWIAK TOMASZ WAŁBRZYCH POLSKA LEKKIE ZADYSZKI M30 NIE
0++ WĘGLOWSKI TOMASZ LUBOMIN POLSKA M30 NIE
0++ WINIARCZYK KRZYSZTOF ŚWIEBODZICE POLSKA M30 NIE
0++ WYSZOWSKA AGNIESZKA WAŁBRZYCH POLSKA PREDATORS WAŁBRZYCH K40 NIE
0++ ZARZECZNA MARTA STARE BOGACZOWICE POLSKA - K20 NORDIK WALKING NIE
0++ ZARZECZNA STANISŁAWA STARE BOGACZOWICE POLSKA NORDIK WALKING NIE
0++ ZARZECZNY ARIEL STARE BOGACZOWICE POLSKA SEKCJA BIEGOWA I NORDIC WALKING TRÓJGARB STARE BOGACZOWICE M30 NIE
0++ ZATRYB JOANNA WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN K40 NIE
Limit pakietów startowych: 200