JUTROSIŃKA DYCHA, dnia: 2018-07-15

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Rynek w Jutrosinie
Organizator:
- Stowarzyszenie Przyjaciół Jutrosińskiego Sportu,
- Urząd Miasta i Gminy Jutrosin.
Koordynator: Łukasz Mikołajewski
Telefon: 661959596
E-mail: spjs@interia.pl
www:

Opis zawodów

Impreza ma na celu:
- Promocja miasta i gminy Jutrosin,
- propagowanie zdrowego stylu życia,
- popularyzacja biegania.
Zobacz filmik z trasy biegu:

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. JUTROSIŃSKA DYCHA , 10.00 km, godzina: 13:00
Czytaj regulamin

JUTROSIŃSKA DYCHA, godzina: 13:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 10.00 km, Podbiegi : 33 m, Zbiegi : 33 m,
Start : Rynek Jutrosin, Meta : Rynek Jutrosin
Limit uczestników : 195
Liczba bufetów na trasie biegu : 2
Dotychczasowy rekord trasy : 00:00:00
Rekord należy do : Pierwsza edycja biegu

Cena pakietów :
Od 2018-05-07 do 2018-07-09 - 30.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy : Trasa ok.10 km bez atestu.
Rynek – ul. Kościuszki – ul. Wodna – Zalew – Pawłowo , Jutrosin ul. Powstańców – ul. Polna – ul. Wrocławska – Rynek.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 195
Limit pakietów startowych: 195
Liczba opłaconych pakietów startowych: 195

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ BAJSAROWICZ MARLENA JELCZ-LASKOWICE POLSKA WKURW_TEAM K16 TAK
0++ BARTKOWIAK IWONA LESZNO POLSKA K40 TAK
0++ BARTKOWIAK ŁUKASZ RYDZYNA POLSKA OMMŁ M30 TAK
0++ BARTKOWIAK MONIKA RYDZYNA POLSKA OMMŁ K30 TAK
0++ BELA BARTŁOMIEJ MIEJSKA GÓRKA POLSKA M30 TAK
0++ BIENIEK GRZEGORZ LESZNO POLSKA PEKHO M50 TAK
0++ BŁAŻUTYCZ PAWEŁ CIESZKÓW POLSKA KS KROTOSZ KROTOSZYN M40 TAK
0++ BOROWCZYK MARCIN KOŹMIN WLKP. POLSKA KOŹMIN BIEGA M40 TAK
0++ BOROWIAK TOMASZ KRZYWIŃ POLSKA SZYMANOWSKITEAM M30 TAK
0++ BRONIEWICZ DARIUSZ WASOSZ POLSKA ENDORFINY WĄSOSZ M30 TAK
0++ BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA WOLSZTYN POLSKA WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA K40 TAK
0++ BYSTROWSKI RAFAŁ KROTOSZYN POLSKA KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ CHLEBOWSKI MARCIN KOBYLIN POLSKA M16 TAK
0++ CHUDY ROMAN RYDZYNA POLSKA M50 TAK
0++ CICHY MICHAŁ WOLSZTYN POLSKA WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA M40 TAK
0++ CZAMAŃSKI ZBIGNIEW KROBIA POLSKA M40 TAK
0++ CZEKAŁA MAGDALENA LESZNO POLSKA K40 TAK
0++ CZERWONKA GRZEGORZ TOMNICE POLSKA M40 TAK
0++ DANKOWSKA EWELINA WĄSOSZ POLSKA ENDORFINY WĄSOSZ K30 TAK
0++ DANKOWSKI BARTOSZ WĄSOSZ POLSKA M30 TAK
0++ DĘBICKI PAWEL JUTROSIN POLSKA M40 TAK
0++ DĘBICKI WOJCIECH JUTROSIN POLSKA M50 TAK
0++ DOLATA DAWID JUTROSIN POLSKA JUTROSIN M30 TAK
0++ DOLATA MARCIN RAWICZ POLSKA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE M30 TAK
0++ DOLATA MONIKA ZDUNY POLSKA K30 TAK
0++ DOLNY SZYMON JUTROSIN POLSKA M16 TAK
0++ DUBIAŁ HALINA LESZNO POLSKA BABCIE BIEGAJĄ K50 TAK
0++ DWORCZAK JAKUB LESZNO POLSKA M16 TAK
0++ DYMARSKI SZYMON GOSTYŃ POLSKA M16 TAK
0++ DZIEDZIC PIOTR MILICZ POLSKA M50 TAK
0++ DZIKOWSKI DARIUSZ GOSTYŃ POLSKA PARKRUN GOSTYŃ M40 TAK
0++ FEDOROWICZ DARIUSZ GÓRA POLSKA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M30 TAK
0++ FRĄCKOWIAK MARIUSZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M30 TAK
0++ GAJEWSKA EDYTA WROCŁAW POLSKA PANI K30 TAK
0++ GAWRECKA BEATA JUTROSIN POLSKA K30 TAK
0++ GAWRECKI MICHAŁ JUTROSIN POLSKA FOOTBALL GANG ORLIK JUTROSIN M30 TAK
0++ GIL ŁUKASZ KOBYLIN POLSKA M30 TAK
0++ GILEWSKI ADAM JUTROSIN POLSKA M16 TAK
0++ GLINA TOMASZ RAWICZ POLSKA - M30 TAK
0++ GRABKOWSKI ROBERT ŻMIGRÓD POLSKA KB SUKCES ŻMIGRÓD M40 TAK
0++ GRAMZA KATARZYNA RAWICZ POLSKA K30 TAK
0++ GRUSZKIEWICZ DOMINIK LESZNO POLSKA WATAHA :) M40 TAK
0++ GRZELCZAK ALEKSANDRA JUTROSIN POLSKA K16 TAK
0++ GRZEŚKOWIAK EDYTA JUTROSIN POLSKA VITAMINA TEAM K30 TAK
0++ GRZEŚKOWIAK ZBIGNIEW JUTROSIN POLSKA VITAMINA TEAM M30 TAK
0++ IGNASIAK ANGELIKA DŁOŃ POLSKA K16 TAK
0++ IGNASIAK PRZEMYSŁAW JUTROSIN POLSKA FOOTBALL GANG ORLIK JUTROSIN M30 TAK
0++ JADCZAK MONIKA KROTOSZYN POLSKA - K16 TAK
0++ JADCZAK PIOTR KROTOSZYN POLSKA - M40 TAK
0++ JANKOWIAK DARIUSZ JUTROSIN POLSKA M40 TAK
0++ JANOWICZ ROMAN SŁUPIA KAPITULNA POLSKA M40 TAK
0++ JARUS HALINA KOBYLIN POLSKA K50 TAK
0++ JARUS MAREK KOBYLIN POLSKA M50 TAK
0++ JARUZEL JAN TOMNICE POLSKA M40 TAK
0++ JARYSZ BARTOSZ KOBIERNO POLSKA M16 TAK
0++ JASZKIEWICZ ADRIAN WOJNOWICE POLSKA M30 TAK
0++ JÓSKA PAWEŁ RAWICZ POLSKA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE M30 TAK
0++ JÓZWIK PIOTR WROCŁAW POLSKA M16 TAK
0++ KABAT SZYMON KROTOSZYN POLSKA TEAMROMANS M40 TAK
0++ KACZMAREK ŁUKASZ GOSTYŃ POLSKA PARKRUN GOSTYŃ M30 TAK
0++ KACZMAREK MATEUSZ DUBIN POLSKA UNIA LESZNO M16 TAK
0++ KACZMAREK TOMASZ KOBYLIN POLSKA M30 TAK
0++ KAPAŁA PAWEŁ JUTROSIN POLSKA M30 TAK
0++ KAPAŁA SEBASTIAN OSTOJE POLSKA M16 TAK
0++ KARKOSZ AURELIA MIEJSKA GÓRKA POLSKA K30 TAK
0++ KASPERSKA LINDA LUBOŃ POLSKA K30 TAK
0++ KASPERSKI TOMASZ LUBOŃ POLSKA M30 TAK
0++ KASPRZAK TOMASZ JUTROSIN POLSKA M16 TAK
0++ KAŹMIERSKA EWELINA GOSTYŃ POLSKA SPORTY WALKI GOSTYŃ K40 TAK
0++ KĘDZIERSKI ANDRZEJ NOWA SÓL POLSKA COLORLAK M40 TAK
0++ KĘSY ZBIGNIEW PĘPOWO POLSKA - M40 TAK
0++ KIRKIEWICZ LUCYNA WASOSZ POLSKA 1986 K30 TAK
0++ KISTER BŁAŻEJ GODZIESZE POLSKA 1974 M40 TAK
0++ KISTER KRZYSZTOF GODZIESZE POLSKA M16 TAK
0++ KNAPP JANUSZ GOSTYŃ POLSKA NETBOX BIEGA / LESZ NO LIMITS RUNNERS M30 TAK
0++ KOMOROWSKA KINGA MANIECZKI POLSKA K30 TAK
0++ KOSTRZEWSKI DARIUSZ GOSTYŃ POLSKA GKR GOSTYŃ M40 TAK
0++ KOZAK KRYSTYNA LESZNO POLSKA LOB K50 TAK
0++ KOZICA KONRAD JUTROSIN POLSKA M30 TAK
0++ KOZICA MACIEJ JUTROSIN POLSKA M16 TAK
0++ KRAWCZYK SZYMON LESZNO POLSKA LESZCZYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA / JW1517 M16 TAK
0++ KRZYMIŃSKA MARIA LESZNO POLSKA BABCIE BIEGAJĄ K50 TAK
0++ KUBECZAK DEBORA ZDUNY POLSKA K16 TAK
0++ KUBINKA PAWEŁ JUTROSIN POLSKA M40 TAK
0++ KURAL ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA POLMERUN & POSITIVE VIBRATION M16 TAK
0++ LAMPERSKI MARCIN RAWICZ POLSKA ROZBIAGANY RAWICZ M16 TAK
0++ LAMPERSKI SEBASTIAN RAWICZ POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ M16 TAK
0++ LEŚNIAK MICHAŁ POZNAŃ POLSKA WWW.NRGBOX.PL M30 TAK
0++ ŁAWNICZAK JUSTYNA JUTROSIN POLSKA K30 TAK
0++ ŁĘCKA KATARZYNA RAWICZ POLSKA K30 TAK
0++ ŁĘCKI KRYSTIAN RAWICZ POLSKA SZARY RUN TEAM M30 TAK
0++ ŁUKOWIAK KRZYSZTOF RAWICZ POLSKA M40 TAK
0++ ŁUKOWIAK WALDEMAR RAWICZ POLSKA M40 TAK
0++ ŁYSIAK SYLWIA DĄBROWA POLSKA K40 TAK
0++ ŁYSKAWA DARIUSZ JAROCIN POLSKA ROZ.BIEG.ANE BIAŁE TYGRYSY JAROCIN TAK
0++ MACHOWICZ JOLANTA GOSTYŃ POLSKA K40 TAK
0++ MACIEJEWSKI MARCIN LESZNO POLSKA POZYTYWNIE ZAKRĘCENI M40 TAK
0++ MAĆKOWIAK BOŻENA JUTROSIN POLSKA K30 TAK
0++ MAĆKOWIAK MAŁGORZATA PUDLISZKI POLSKA K16 TAK
0++ MAJEWSKI ZBYSZEK KROBIA POLSKA BIEGAJ Z KROBIĄ M30 TAK
0++ MALCHER ŁUKASZ LESZNO POLSKA NATILOVESRUNNING.COM M16 TAK
0++ MALCHRZYCKI WALDEMAR JUTROSIN POLSKA M30 TAK
0++ MALIŃSKI SŁAWOMIR KROTOSZYN POLSKA M40 TAK
0++ MARCINIAK MARIUSZ PIASKI POLSKA MARWIN M40 TAK
0++ MARCINIAK ROBERT LUBIN POLSKA M30 TAK
0++ MEDYŃSKI ARKADIUSZ JUTROSIN POLSKA M40 TAK
0++ MEDYŃSKI JAKUB JUTROSIN POLSKA M16 TAK
0++ MIKOŁAJEWSKA MONIKA JUTROSIN POLSKA FOTBALLGANG JUTROSIN K30 TAK
0++ MIKOŁAJEWSKI ŁUKASZ JUTROSIN POLSKA FOOTBALL GANG ORLIK JUTROSIN M30 TAK
0++ MŁYNARZ ADRIAN KROTOSZYN POLSKA M16 TAK
0++ MROCZKOWSKA MARIKA KROTOSZYN POLSKA K30 TAK
0++ MROCZKOWSKI KAROL KROTOSZYN POLSKA KS KROTOSZ KROTOSZYN M30 TAK
0++ MRUGALSKI ROBERT RAWICZ POLSKA M40 TAK
0++ MUSIELAK WIOLETA MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ K40 TAK
0++ NIEDZIELA SŁAWOMIR KOBYLIN POLSKA M40 TAK
0++ NIKOLIN PRZEMYSŁAW OSOWA SIEŃ POLSKA M30 TAK
0++ NOWICKI ANDRZEJ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M50 TAK
0++ OKUPNICZAK RAFAŁ LESZNO POLSKA JW 1517 M40 TAK
0++ OLEJNIK AGATA KOBYLIN POLSKA - K16 TAK
0++ ORŁOWSKI ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ OSTÓJ MAREK KROTOSZYN POLSKA KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ OWCZAREK TOMASZ CIESZKÓW POLSKA KS KROTOSZ KROTOSZYN M30 TAK
0++ PAWLAK JAN JUTROSIN POLSKA ZRYW SZYMONKI M16 TAK
0++ PAWLAK MARIUSZ PUDLISZKI POLSKA AMATOR M50 TAK
0++ PAZOŁA MIROSŁAW KROTOSZYN POLSKA MIRAS RUN M50 TAK
0++ PIOTROWSKI MIKOŁAJ JUTROSIN POLSKA M16 TAK
0++ PIOTROWSKI WITOLD JUTROSIN POLSKA M50 TAK
0++ PISZCZELAK MATEUSZ GOSTYŃ POLSKA RUNAWAY M16 TAK
0++ PLEWA REMIGIUSZ JUTROSIN POLSKA M16 TAK
0++ PLEWKA PAWEŁ JUTROSIN POLSKA M16 TAK
0++ PŁACZEK ŁUKASZ LESZNO POLSKA M30 TAK
0++ PRAWUCKA-GLINA PAULINA RAWICZ POLSKA - K30 TAK
0++ PRZEOREK IRMINA TULISZKÓW POLSKA POWER JUMP K16 TAK
0++ PRZYBYLAK PAWEŁ LESZNO POLSKA ALMARK LESZNO M50 TAK
0++ PRZYBYŁ ŁUKASZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI POLSKA M30 TAK
0++ PYPLA TOBIASZ RAWICZ POLSKA M30 TAK
0++ PYTLAK ROMANA KROBIA POLSKA K40 TAK
0++ RADOSIŃSKA MONIKA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ RAPIOR ANNA JUTROSIN POLSKA K40 TAK
0++ RAPIOR KACPER JUTROSIN POLSKA FOOTBALL GANG ORLIK JUTROSIN M16 TAK
0++ RAZIK TADEUSZ RAWICZ POLSKA - M50 TAK
0++ REJEK WIESŁAW KROBIA POLSKA M50 TAK
0++ REJEK WOJCIECH KOBYLIN POLSKA M16 TAK
0++ ROMANOWICZ ANDRZEJ MIŁOSŁAWICE POLSKA M50 TAK
0++ ROSZAK EWA PĘPOWO POLSKA RUNAWAY K30 TAK
0++ RYBACKA KATARZYNA RAWICZ POLSKA K40 TAK
0++ RZEŹNIK MARIUSZ RAWICZ POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ M40 TAK
0++ SAMOL ALBERT JUTROSIN POLSKA ZRYW SZYMONKI M16 TAK
0++ SCHABEL ROBERT LESZNO POLSKA CIESIÓŁKA TEAM M40 TAK
0++ SEŃ DAGMARA LESZNO POLSKA K30 TAK
0++ SIERPOWSKI MIECZYSŁAW JUTROSIN POLSKA RINGO JUTROSIN M50 TAK
0++ SKÓRZYŃSKI ARKADIUSZ LEWKÓW POLSKA 1970 M40 TAK
0++ SOBAŃSKI KAROL JUTROSIN POLSKA FOTBALLGANG JUTROSIN M40 TAK
0++ SOBCZAK SEBASTIAN NOWA SÓL POLSKA TEAM DRACZYNSKI/NGB M40 TAK
0++ SOBCZYK BARBARA DOBRA POLSKA 1995 K16 TAK
0++ SOBCZYNSKA MARZENA SWIECIECHOWA POLSKA K40 TAK
0++ SOBIERAJSKI KRZYSZTOF GOSTYŃ POLSKA M30 TAK
0++ SOSZKA AGNIESZKA TARNOWO PODGÓRNE POLSKA K16 TAK
0++ STACHOWSKA BASIA MIEJSKA GÓRKA POLSKA BIEGAJ Z KROBIĄ WOMEN K30 TAK
0++ STAMM DANIEL LESZNO POLSKA 1993 M16 TAK
0++ STAMM WALDEMAR LESZNO POLSKA MARATON LESZNO M40 TAK
0++ STAŚKIEWICZ ADAM JUTROSIN POLSKA M30 TAK
0++ STRUGAŁA WOJCIECH MIEJSKA GÓRKA POLSKA M40 TAK
0++ SZAFRANEK ŁUKASZ OSOWA SIEŃ POLSKA M30 TAK
0++ SZCZEPANEK MONIKA JANKÓW ZALEŚNY POLSKA K16 TAK
0++ SZCZĘŚNIAK ANETA POZNAŃ POLSKA K40 TAK
0++ SZPURKA JOLANTA KROBIA POLSKA BIEGAJ Z KROBIĄ K40 TAK
0++ SZUMERA MARCIN KOBYLIN POLSKA M16 TAK
0++ SZYMANKIEWICZ EWA MIEJSKA GÓRKA POLSKA K30 TAK
0++ SZYMANOWSKI KRZYSZTOF KOŚCIAN POLSKA SZYMANOWSKITEAM / JW1517 M16 TAK
0++ ŚLĘCZKOWSKI MATEUSZ MILICZ POLSKA M16 TAK
0++ TROJNAR ANGELIKA PONIEC POLSKA - K16 TAK
0++ TYCZYŃSKI AMADEUSZ KOBIERNO POLSKA M16 TAK
0++ TYCZYŃSKI KAMIL RAWICZ-MASŁOWO POLSKA MASŁOWO BIEGA M16 TAK
0++ TYCZYŃSKI MAREK RAWICZ-MASŁOWO POLSKA MASŁOWO BIEGA M40 TAK
0++ TYKA RAFAŁ WROCŁAW POLSKA WKURW_TEAM M30 TAK
0++ URBANIAK HUBERT RAWICZ POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ M30 TAK
0++ URBAŃSKA JOLANTA KROBIA POLSKA BIEGAJ Z KROBIĄ WOMEN K50 TAK
0++ WACHOWIAK KINGA LESZNO POLSKA K30 TAK
0++ WALIGÓRA MICHALINA KROTOSZYN POLSKA K16 TAK
0++ WALKOWIAK MONIKA KOBYLIN POLSKA K16 TAK
0++ WIERZBICKI WITOLD WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M30 TAK
0++ WILCZAK DANIEL LESZNO POLSKA M40 TAK
0++ WILIŃSKI RYSZARD KOBYLIN POLSKA - M40 TAK
0++ WŁOCH AGATA KTOTOSZYN POLSKA - K30 TAK
0++ WRÓBEL ADAM PĘPOWO POLSKA M30 TAK
0++ WRÓBEL MAŁGORZATA MIEJSKA GÓRKA POLSKA BIEGAJ Z KROBIĄ WOMEN K40 TAK
0++ WRZESZCZ EWELINA JUTROSIN POLSKA K16 TAK
0++ WRZESZCZ ZUZANNA JUTROSIN POLSKA K16 TAK
0++ WYBIERALA ANDRZEJ RAWICZ POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ M50 TAK
0++ ZARWAŃSKI WOJCIECH BOJANOWO POLSKA ZARWAN-TEAM M30 TAK
0++ ZIÓŁKOWSKA LONGINA JUTROSIN POLSKA K40 TAK
0++ ZIÓŁKOWSKI PRZEMYSŁAW JUTROSIN POLSKA M40 TAK
0++ ZOŃ MATEUSZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ ZYGNER SŁAWOMIR RYDZYNA POLSKA M40 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 195
Limit pakietów startowych: 195
Liczba opłaconych pakietów startowych: 195