II Bieg Koliby Łomnickiej, dnia: 2017-02-04

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Głuszyca, Łomnica
Organizator: Stowarzyszenie Waligóra Run
Koordynator:
Błaszkiewicz Tomasz - Treningi
Kolisz Andrzej - Organizacja
Sobieraj Ewa - Wolantariat
Telefon: +48 795-03-58-33
E-mail: biuro@pomiarownia.pl
www: www.waligoraruncross.pl

Opis zawodów

Dnia 4 lutego 2017 roku odbędzie się II Bieg Koliby Łomnickiej. Start i meta jak w roku ubiegłym w Łomnicy obok restauracji Koliba Łomnicka.
Nowa bardziej wymagająca trasa 15,5 km i nowy termin to nasza inicjatywa podjęta w celu sprawienia większej frajdy z biegania po górach. A co zmieniliśmy:
Po pierwsze wyeliminowano odcinki wiodące drogami asfaltowymi.
Po drugie zmieniono trasę w ten sposób, aby Was więcej zmęczyć. Suma podejść będzie wynosić teraz + 665 m, a nie jak poprzednio + 619 m.
Po trzecie termin został przesunięty na luty. Będzie trzeba (mam nadzieję) brodzić w śniegu.
Zdecydowaliśmy również, że impreza pozostaje w formule biegu koleżeńskiego. Czyli minimalne wpisowe bez wodotrysków typu koszulki itp. Szykujemy za to fajny unikatowy medal.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. II Bieg Koliby Łomnickiej , 15.50 km, godzina: 12:00
Czytaj regulamin

II Bieg Koliby Łomnickiej, godzina: 12:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 15.50 km, Podbiegi : 665 m, Zbiegi : 676 m,
Start : Restauracja Koliba Łomnicka, Meta : Restauracja Koliba Łomnicka
Limit uczestników : 200
Liczba bufetów na trasie biegu : 0
Dotychczasowy rekord trasy : 01:14:00
Cena pakietów :
Od 2016-12-24 do 2017-01-31 - 25.00 zł
Od 2017-02-04 do 2017-02-04 - 45.00 zł
Brak danych o koncie bankowym
Opis trasy : Zimowy prolog WRC - wystartuj i sprawdź się w zimę na trasie WRC.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 235
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 197

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ANUSZ ADAM ŻARÓW POLSKA M30 TAK
0++ BAJ JAROSŁAW MARCINKOWICE POLSKA CROSSANT.PL M30 NIE
0++ BALMOWSKI RADOSŁAW JANIKOWO POLSKA 2 PUŁK INŻYNIERYJNY M40 NIE
0++ BANAŚ ROBERT NOWA RUDA POLSKA 22KBPG M30 TAK
0++ BARTOSIEWICZ ADAM GRYFINO POLSKA EOL EXTREME TAXES M30 NIE
0++ BASZAK TOMASZ STRACHÓW POLSKA SIŁA OGRA M30 TAK
0++ BATRANIEC TOMASZ LEGNICA POLSKA KB LEW LEGNICA M30 TAK
0++ BĄK TYMOTEUSZ RUDA ŚLĄSKA POLSKA M30 TAK
0++ BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ POLSKA M50+ NIE
0++ BEDNARCZYK BOGUSŁAW WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M40 TAK
0++ BEDNARZ SEBASTIAN OTMUCHÓW POLSKA M40 TAK
0++ BĘŚ MARCIN JORDANÓW ŚLĄSKI POLSKA JUDO SOBÓTKA M40 TAK
0++ BIEDROŃ MARCIN WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ BLASZKE BEATA GLIWICE POLSKA NIGHT RUNNERS GLUWICE K40 NIE
0++ BŁASZKIEWICZ TOMASZ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ BŁOCHOWIAK MAGDALENA MIEJSKA GÓRKA POLSKA K30 TAK
0++ BŁOCHOWIAK TOMASZ MIEJSKA GÓRKA POLSKA M30 TAK
0++ BOCZAR WALDEMAR WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ BOCZULA KRZYSZTOF BIELAWA POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50+ NIE
0++ BORUŃ MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ BRONIECKI MARCIN MILICZ POLSKA M30 NIE
0++ BUSZEWSKI BENIAMIN WROCŁAW POLSKA CZTERDZIESTOLATEK BIEGA M40 TAK
0++ CHABKO JACEK WROCŁAW POLSKA WROCLAW MARATHON TEAM M40 TAK
0++ CHOMIAK KATARZYNA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K40 TAK
0++ CHOMIK TADEUSZ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ CHORZĘPA MARCIN JELCZ-LASKOWICE POLSKA M20 NIE
0++ CICHOCKI MARIUSZ JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M30 TAK
0++ CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ MILICZ POLSKA M40 TAK
0++ CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ CIURASZKIEWICZ JUSTYNA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ CZARNIECKI DANIEL POLANICA-ZDRÓJ POLSKA TIE-RUN M30 TAK
0++ DĄBROWSKA URSZULA LUBIN POLSKA K40 TAK
0++ DĄBROWSKI DANIEL LUBIN POLSKA M30 TAK
0++ DEC RAFAŁ BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ DERENCZ KRZYSZTOF TŁUMACZÓW POLSKA PRYWATNA M50+ TAK
0++ DERENCZ MICHAŁ TŁUMACZÓW POLSKA PRYWATNA M30 TAK
0++ DEREŃ AGATA STARA ŁOMNICA POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA K20 TAK
0++ DĘBICKI WOJTEK NAMYSŁÓW POLSKA NTT TRIADA NAMYSŁÓW M30 NIE
0++ DOMAGAŁA KAROLINA SOBÓTKA POLSKA KB SOBÓTKA K30 NIE
0++ DOMAŃSKI JAROSŁAW ŚWIERZAWA POLSKA AMATOR M40 TAK
0++ DRĄG KRYSTYNA WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K50+ TAK
0++ DUDEK KRZYSZTOF UDANIN POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA M40 TAK
0++ DUDEK MARIOLA UDANIN POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40 TAK
0++ DUDZIAK KRZYSZTOF WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ DUDZIŃSKI MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M30 TAK
0++ DZIEDZIC ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA LEŚNE CYMBAŁY M30 TAK
0++ DZIESZUK GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA PODZAMCZE WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ FIĄCEK ADAM WYSOKA K/WROCŁAWIA POLSKA DYWIZJON 102 M40 TAK
0++ FORNAL PAWEŁ RADKÓW POLSKA 22KBPG M30 TAK
0++ FORYŚ MICHAŁ BOGUSZÓW-GORCE POLSKA MICHAŁ FORYŚ M20 TAK
0++ FRANEK SEBASTIAN LUBOŃ POLSKA WLKP MOUNTAINS ULTRA M30 TAK
0++ FRANKÓW ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ FURMAN SŁAWOMIR SZCZEPANÓW POLSKA AKB ESEMAS M40 TAK
0++ FURTAK KRZYSZTOF LUBIN POLSKA KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI M50+ TAK
0++ GALUS KRZYSZTOF JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA SIŁOWNIA JEDLINA M30 NIE
0++ GODLEWSKI KRZYSZTOF ŻARÓW POLSKA GVT M30 TAK
0++ GOŁAJ KAROL WROCŁAW POLSKA CHOJNIK KARKONOSKI FESTIWAL BIEGOWY M30 NIE
0++ GRAMZA KATARZYNA RAWICZ POLSKA EUFORIABIEGACZAPL K30 TAK
0++ GRATZKE RENATA WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ K40 TAK
0++ GRUŹLEWSKI RADOSŁAW ŚWIĘTOSZÓW POLSKA 10BKPANC TAK
0++ GRZESIK PAWEŁ ŚWIEBODZICE POLSKA SOR WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ GRZEŚKOWIAK ANNA WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K30 TAK
0++ GULACZ MARTA WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 TAK
0++ GURGUL RYSZARD BOGUSZOW-GORCE POLSKA DĘBY WAŁBRZYCH M50+ TAK
0++ GUTOWSKA ANNA WROCŁAW POLSKA K20 NIE
0++ HOFFMAN IGOR WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ ZAPOBIEGAJ M40 TAK
0++ HYRLIK KATARZYNA ŚWIEBODZICE POLSKA K40 NIE
0++ HYSKI MATEUSZ MIŁOSZYCE POLSKA M30 NIE
0++ IDCZAK AGNIESZKA LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA K30 TAK
0++ ILKÓW MARCIN GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ JABŁOŃSKI KAZIMIERZ PRĄDY POLSKA M50+ TAK
0++ JACKOWICZ RAFAŁ SOBÓTKA POLSKA TRIATHLON MIETKÓW TEAM M40 TAK
0++ JAGIELLICZ MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA MARCIN JAGIELLICZ FOTOGRAFIA M20 TAK
0++ JAGIELSKI JERZY JAWOR POLSKA FENIKS LEGNICA / CIEPŁO-JAWOR M30 TAK
0++ JAGIEŁŁO MARIUSZ ŁÓDŹ POLSKA M40 TAK
0++ JAROSŁAWSKI MARIUSZ OŁAWA POLSKA TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY M30 NIE
0++ JASIŃSKA EDYTA WROCŁAW POLSKA VELUX TEAM M30 NIE
0++ JAWORSKI MATEUSZ LUBIN POLSKA M20 TAK
0++ JURASZEK MARCIN BOLESŁAWIEC POLSKA M20 TAK
0++ KACPRZYK MARIUSZ JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M40 TAK
0++ KALISZ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M50+ TAK
0++ KARCZYŃSKI DARIUSZ OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 TAK
0++ KAZUBSKI MARIUSZ WROCŁAW POLSKA NIE
0++ KIELAR MIROSŁAW JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M30 TAK
0++ KIRKIEWICZ IRENEUSZ OŁAWA POLSKA KOLEGA MAĆKA OŁAWA M40 TAK
0++ KITA EWA KĘDZIERZYN-KOŹLE POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K50+ TAK
0++ KOGUT STANISŁAW ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M30 TAK
0++ KOŁDA SEBASTIAN JEDLINA ZDRÓJ POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 NIE
0++ KOMZA RADOSŁAW WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KOPACKI GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PL M30 TAK
0++ KOSECKA JUSTYNA BYDGOSZCZ POLSKA K30 TAK
0++ KOSTASZ MARIUSZ GŁUSZYCA POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M30 TAK
0++ KOTLARSKI MARCIN ŚWIEBODZICE POLSKA LEŚNE CYMBAŁY M30 TAK
0++ KOWALCZYK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M40 TAK
0++ KOWALSKI ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA M50+ TAK
0++ KOWALSKI ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M20 TAK
0++ KOZŁOWSKI MAREK JAWOR POLSKA M40 TAK
0++ KOZŁOWSKI WOJCIECH LISOWICE POLSKA SUDETY MTB CHALLENGE M40 TAK
0++ KOZUBAL MACIEK WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M30 TAK
0++ KRAJEWSKI KRZYSZTOF BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M40 TAK
0++ KRÓLICKI TOMASZ OPOLE POLSKA M20 NIE
0++ KUBIK NORBERT ŚWIDNICA POLSKA LIR M40 NIE
0++ KUBISZYN PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA M20 TAK
0++ KUZBYT ŁUKASZ KĘDZIERZYN-KOŹLE POLSKA M20 TAK
0++ KWASZEWSKI MARIUSZ PSZENNO POLSKA KRAUSE RUNING TEAM M30 TAK
0++ KWOLIK DANIEL DŁUGOPOLE ZDRÓJ POLSKA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE M30 NIE
0++ LACH-PAPCIAK KATARZYNA JAWOR POLSKA BIEGAMDLAZDROWIAPL K30 TAK
0++ LAZAROWICZ KRZYSZTOF PACZKÓW POLSKA M30 TAK
0++ LECH MACIEJ LUBIN POLSKA CARVING SKI M40 TAK
0++ LESZCZYŃSKI WACŁAW SWIEBODZICE POLSKA M50+ TAK
0++ LETKI PAWEŁ NAMYSŁOW POLSKA M30 TAK
0++ LEWANDOWSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA NARODOWY WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ LEWANDOWSKI WOJTEK WROCŁAW POLSKA FUDO SHIN AIKI DOJO M40 TAK
0++ LIPUTA GRZEGORZ BOLESŁAWIEC POLSKA DYWIZJON 102 M20 TAK
0++ LUPA ADAM NAMYSŁÓW POLSKA NTT TRIADA NAMYSŁÓW M40 TAK
0++ ŁABUDA DOMINIKA KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA K20 TAK
0++ ŁABUZ SYLWESTER DZIERŻONIÓW POLSKA M30 TAK
0++ ŁEPKOWSKI TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA KRAUSE RUNNING TEAM M30 TAK
0++ ŁOBOS MARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ ŁUKAWSKI KRZYSZTOF ŚWIEBODZICE POLSKA M30 TAK
0++ ŁYCZKOWSKI KAMIL WAŁBRZYCH POLSKA WINDIR M20 NIE
0++ ŁYSIAK SYLWIA MIEJSKA GÓRKA - DĄBROWA POLSKA ROZBIRGANY RAWICZ K40 TAK
0++ ŁYSUNIEC MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ MAĆKOWIAK MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ MADERA MAREK LUBIN POLSKA M30 TAK
0++ MAJEWSKI SEBASTIAN WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ MALĄG DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ MALICZYSZYN ELŻBIETA BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC K30 TAK
0++ MAŁECKI MACIEJ DZIERŻONIÓW POLSKA M20 NIE
0++ MARCINIAK WOJCIECH JEDLNIA-ZDRÓJ POLSKA KS ZDRÓJ M30 TAK
0++ MARKIEL DAWID SREBRNA GÓRA POLSKA SGR SPECIALIZED M30 NIE
0++ MARKIEWICZ MACIEJ DZIEĆMOROWICE POLSKA ONLY FIGHTING GŁUSZYCA M30 NIE
0++ MATUSZEWSKI MARCIN GÓRA POLSKA EUFORIABIEGACZAPL M30 TAK
0++ MATWIEJCZUK JACEK ŚWIEBODZICE POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ MAUSOLF MAREK WROCŁAW POLSKA WROCLAW MARATHON TEAM M40 TAK
0++ MAZURKIEWICZ JERZY WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW M30 NIE
0++ MELIŃSKI MAREK DZIERŻONIÓW POLSKA DYWIZJON 102 M30 NIE
0++ MIAZGA MICHAŁ DZIERŻONIÓW POLSKA DZIERŻONIÓW M40 TAK
0++ MICHALEC MARZENA WAŁBRZYCH POLSKA KOBIETAWBIEGU.PL K30 TAK
0++ MIELNIKOWSKI PIOTR SOBÓTKA POLSKA JUDO SOBÓTKA M40 TAK
0++ MIKRUT PAWEŁ WROCŁAW POLSKA RUN-LOG.COM M30 TAK
0++ MOLOCIOS MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ MOSZUMAŃSKI PATRYK WROCŁAW POLSKA WKB PIAST/TOR M40 TAK
0++ MROCZKOWSKI KAROL WROCŁAW POLSKA @TRI_ZIPTII M20 TAK
0++ MUSUR ADAM OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA M50+ TAK
0++ NESTEREWICZ RYSZARD KŁODZKO POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M50+ NIE
0++ NIEKRASZ JUSTYNA ŚWIDNICA POLSKA GRAFF K40 TAK
0++ NIEKRASZ KRZYSZTOF ŚWIDNICA POLSKA M40 TAK
0++ NIEKRAŚ LIDIA KŁODZKO POLSKA K30 TAK
0++ NIEWIEJSKI PRZEMYSŁAW MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M30 TAK
0++ NOWAK PRZEMYSŁAW DZIERŻONIÓW POLSKA KRAUSE RUNING TEAM M30 TAK
0++ NOWAKOWSKI MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ ODZIMKOWSKI MARCIN MROWINY POLSKA M30 TAK
0++ ORTYL EWELINA LISOWICE POLSKA TWOMARK SPORT K40 TAK
0++ OSKWAREK PIOTR TRZEBUNIA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA M20 TAK
0++ OSOJCA ROBERT KAMIENNA GÓRA POLSKA M40 TAK
0++ OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50+ TAK
0++ PACZOS ANDRZEJ PIECHOWICE POLSKA M20 TAK
0++ PASIEKA MAGDA MROCZA POLSKA MAM TĘ MOC K30 TAK
0++ PASIEKA TOMASZ MROCZA POLSKA KLUB ŻOŁNIERZY REZERWY LOK NAKŁO M40 TAK
0++ PASTUSZEŃKO EWA WAŁBRZYCH POLSKA WŁÓCZYKIJ EWA TEAM K30 TAK
0++ PASTUSZKA ŁUKASZ LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ PAŚ TOMEK WROCŁAW POLSKA PASIOL TEAM WROCŁAW M40 TAK
0++ PAWLICKI KAROL MALCZYCE POLSKA M20 TAK
0++ PIĄTKOWSKI TOMASZ GŁUSZYCA POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M30 NIE
0++ PIETRZYK DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M40 TAK
0++ PIKUL JOANNA ŚWIEBODZICE POLSKA K30 TAK
0++ PIOTROWSKA PATRYCJA WAŁBRZYCH POLSKA KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH K20 TAK
0++ PŁÓCINICZAK NATALIA LESZNO POLSKA K30 TAK
0++ POMIANOWSKI SZYMON WROCŁAW POLSKA KURACJUSZE M30 NIE
0++ POTOCZNY ŁUKASZ GÓRA POLSKA EUFORIABIEGACZA.PL M30 TAK
0++ PROCHOT SEBASTIAN KŁODZKO POLSKA BIEGAM BO LUBIĘ M30 TAK
0++ PRZYBYLSKI KAMIL LĄDEK ZDRÓJ POLSKA 22KBPG M30 NIE
0++ RAIS MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA M20 TAK
0++ RECZUCH ANDRZEJ BIELAWA POLSKA DYWIZJON 102 M40 TAK
0++ RESPONDEK DARIUSZ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ RODAK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ ROGOZA EMILIA WROCŁAW POLSKA DYWIZJON 102 K20 TAK
0++ ROZBIEGALSKI TOMASZ WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ RZECZKOWSKI ALEKSANDER NAMYSŁÓW POLSKA NTT TRIADA NAMYSŁÓW M40 TAK
0++ RZEPCZYK MIKOŁAJ CZARNY BÓR POLSKA M30 TAK
0++ SACKIEWICZ - WIĄCEK AGNIESZKA JEDLNIA - ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K40 TAK
0++ SAKOWICZ PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ SALETA ANNA WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ SALETA MACIEJ WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ SENDECKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA PAN M40 TAK
0++ SIELUTIN WADIM LEGNICA POLSKA LW LEGNICA M50+ TAK
0++ SIKORA TOM VELKE PRILEPY REPUBLIKA CZESKA RSSB M40 NIE
0++ SIWKIEWICZ RADOSŁAW BOGUSZÓW GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M30 TAK
0++ SKROK DARIUSZ NAMYSŁÓW POLSKA HARDCORE HOLIDAYS M40 TAK
0++ SŁAWIK ANDRZEJ GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ SMEREKA TOMASZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M30 TAK
0++ SOBCZAK HUBERT RAWICZ POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M30 TAK
0++ SOBCZAK RENATA OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA K50+ TAK
0++ SOLARSKI SERGIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ SOŁTYS KRZYSZTOF WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ STADNICKI ROBERT LUBIN POLSKA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 TAK
0++ STAWARZ PAWEŁ OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA M40 TAK
0++ STEFANIAK JUSTYNA OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA K40 TAK
0++ STELMASZAK EWA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ STRASZKO MONIKA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ STRZELCZYK PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M40 TAK
0++ SUSZ MARIAN SOBÓTKA POLSKA NADLEŚNICTWO MIĘKINIA M30 TAK
0++ SWOBODA MAREK GŁUSZYCA POLSKA CRANBERRY TEAM M30 TAK
0++ SWOBODA MAREK WAŁBRZYCH POLSKA BYLEDOBIEC ANIN M50+ TAK
0++ SZACH ANDRZEJ GILÓW POLSKA 22KBPG M40 NIE
0++ SZANDAŁA JACEK OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 TAK
0++ SZEWCZYK MICHAŁ ZDUŃSKA WOLA POLSKA M30 TAK
0++ ŚWIĄTEK EWELINA WROCŁAW POLSKA SPARTANIE DZIECIOM / KB ERGO K30 TAK
0++ TELENGA RAFAŁ GŁUSZYCA POLSKA M20 TAK
0++ TOMASZEWSKI ZDZISŁAW WAŁBRZYCH POLSKA TAK
0++ TOMKÓW IRENEUSZ NOWA RUDA POLSKA PSP NOWA RUDA M30 TAK
0++ ULIASZ JERZY BYSTRZYCA KŁODZKA POLSKA L.K.S.ISKRA JASZKOWA M40 TAK
0++ WAROWNY DAWID DOBROMIERZ POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M30 TAK
0++ WASIK ROBERT WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ WCISŁO JACEK JASZKOWA GÓRNA POLSKA L.K.S.ISKRA JASZKOWA NIE
0++ WIECZOREK KRZYSZTOF KŁODZKO POLSKA BIEGAM BO LUBIĘ M30 TAK
0++ WIJAS MARCIN STRZEGOM POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M30 TAK
0++ WILK ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA WKURW_TEAM M30 TAK
0++ WISZ MICHAŁ DZIEĆMOROWICE POLSKA M20 TAK
0++ WOJDA PRZEMYSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA FIZJOCENTRUM.PL M30 TAK
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA GLKS MARCINOWICE M30 TAK
0++ WOYCZYŃSKA ANGELINA LESZNO POLSKA SPEED FEET16/OKFIR ŚMIGIEL K30 NIE
0++ WOŹNIAK RYSZARD BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ WRONA ŁUKASZ BOLEŚCIN POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ WRÓBEL DAMIAN WROCŁAW POLSKA DYWIZJON 102 M20 TAK
0++ WRÓBEL MARCIN WROCLAW POLSKA IM-MOTION.PL TEAM M30 NIE
0++ ZAGAŁA PIOTR ŚWIDNICA POLSKA WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL M40 TAK
0++ ZAKRZEWSKI JACEK JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ ZIENIEWICZ GRZEGORZ DZIERŻONIÓW POLSKA - M40 TAK
0++ ZIĘBA MAREK SOBÓTKA POLSKA SIŁA OGRA M30 TAK
0++ ZIĘTERSKI ROBERT KŁODZKO POLSKA M30 TAK
0++ ZIMNY PAWEŁ LUBOŃ POLSKA WLKP MOUNTAINS ULTRA M40 TAK
0++ ŻEBRACKI WOJTEK PRUDNIK POLSKA M20 TAK
0++ ŻUK ZBIGNIEW WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M40 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 235
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 197