WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI, dnia: 2018-10-20

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Walim
Organizator: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, OLO Team
Koordynator: Aleksander Sobieraj
Telefon: +48 661-077-750
E-mail: aleksob79@gmail.com
www: http://www.walimskipolmaratongorski.pl

Opis zawodów

W dniu 20.10.2018 w miejscowości Walim, odbędzie się III Walimski Półmaraton Górski. Miejscowość Walim jest położona w najstarszej części Sudetów środkowych w paśmie Gór Sowich, które swoim urokiem a zarazem tajemnicami jakie w sobie kryją z czasów II wojny światowej przyciągają turystów z całej Polski. Więc dlaczego nie miałyby przyciągnąć tu biegaczy, którzy często łączą pasję biegania ze zwiedzaniem. Trasa biegu została poprowadzona przez Park Krajobrazowy Gór Sowich i liczy 22 km z przewyższeniem +/- 1419m, najwyższy punkt to 1015m.n.p.m w okolicy Wielkiej Sowy, trasa jest wymagająca, gdyż praktycznie do 13km wspinamy się do góry , profil jest bardzo zróżnicowany pod względem rzeźby terenu, występują tu długie doliny wdzierające się w główny masyw wzdłuż górskich potoków. Krajobraz jest typowo górski, ze zboczy roztaczają się panoramy na okoliczne miejscowości i oddalone pasma górskie. Start i meta biegu jest zlokalizowana w tym samym miejscu przy Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI , 22.00 km, godzina: 11:00
Czytaj regulamin

WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI, godzina: 11:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 22.00 km, Podbiegi : 643 m, Zbiegi : 638 m,
Start : Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, ul. Boczna 8a, Meta : Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu
Limit uczestników : 400
Liczba bufetów na trasie biegu : 3
Dotychczasowy rekord trasy : 01:33:00
Cena pakietów :
Od 2018-03-08 do 2018-10-01 - 60.00 zł
Od 2018-10-20 do 2018-10-20 - 90.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1020 5095 0000 5202 0137 2580 w banku: PKO BP

Opis trasy : Trasa liczy dokładnie 22km, limit czasowy na ukończenie biegu to 3,5 godz. 99% drogi polne i dukty leśne i 1% asfaltu Trasa urozmaicona podbiegi - zbiegi (anglosaska) technicznie trudna!!! Jedna pętla, ostatnie 4km od przełęczy walimskiej (parking) wracamy tą samo drogą co start! Całość trasy będzie oznaczona taśmą biało-czerwoną oraz białymi strzałkami na niebieskimi tle, które przyczepione będą na drzewach. Poruszanie się po drodze asfaltowej z zachowaniem przepisów ruchu drogowego.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 311
Limit pakietów startowych: 400
Liczba opłaconych pakietów startowych: 219

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ABRAMOWICZ AGATA BRZEG DOLNY POLSKA FITNESS ARMY TEAM K20 TAK
0++ ABULEWICZ WOJCIECH WROCŁAW POLSKA INNOVA SPORT CENTER M40 TAK
0++ ADAMIN ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA M50+ TAK
0++ ANZEL DAWID NOWE MIASTO LUBAWSKIE POLSKA KURZĘTNIK BIEGA M30 TAK
0++ ARDELLI ANTONI BIELAWA POLSKA BIEGAJ Z PIORUNEM M40 NIE
0++ ARDELLI EWA BIELAWA POLSKA BIEGAJ Z PIORUNEM K40 NIE
0++ BABICA PAULINA POZNAN POLSKA K30 TAK
0++ BAKER GLENN WROCŁAW POLSKA BIEGAMY WE WROCŁAWIU M30 NIE
0++ BALWIERCZAK PIOTR WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW M20 TAK
0++ BANAŚ RADOSŁAW WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ BARANOWSKI KRZYSZTOF ŚWIDNICA POLSKA M30 NIE
0++ BARAŃSKA MAŁGORZATA OPOLE POLSKA BIEGAM BO LUBIĘ K40 TAK
0++ BARAŃSKI RAFAŁ OPOLE POLSKA BIEGAM BO MUSZĘ M40 TAK
0++ BĄCZEK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ BEDNARCZYK BOGUSŁAW WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M50+ TAK
0++ BEDNARCZYK JAKUB WROCŁAW POLSKA STRONGER RUNNER M30 TAK
0++ BIELECKA JOANNA LEGNICA POLSKA K30 TAK
0++ BIELECKA MARLENA ŚWIEBODZICE POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K40 TAK
0++ BOROWIEC BARTOSZ WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M30 NIE
0++ BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA WROCŁAW POLSKA PRO RUN WROCŁAW K30 TAK
0++ BUCZEK GABRIELA ŚWIERKI POLSKA K40 TAK
0++ CABAJ DAMIAN ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M30 TAK
0++ CEBULA-SOŁTYSIAK EWELINA PROCHOWICE POLSKA K40 TAK
0++ CEPIELIK WOJCIECH PUSTELNIK POLSKA BIEGAM W SUDETACH M30 TAK
0++ CHABKO JACEK WROCŁAW POLSKA 2. WOG M50+ TAK
0++ CHLEBOWSKI KRZYSZTOF GŁUSZYCA POLSKA KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA M30 NIE
0++ CHODAKOWSKA BEATA POZNAŃ POLSKA K40 TAK
0++ CHOLEWINSKA LONGINA MUROWANA GOSLINA POLSKA HERNIK TEAM K50+ TAK
0++ CHOLEWIŃSKI WOJCIECH MUROWANA GOŚLINA POLSKA HERNIK TEAM M50+ TAK
0++ CHORĄŻY DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA M40 NIE
0++ CHORĄŻY IZABELA OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA K20 NIE
0++ CHORĄŻY ŁUKASZ OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M30 TAK
0++ CHWALISZ PAWEŁ WROCŁAW POLSKA FITNESS ARMY TEAM M40 TAK
0++ CIĄGŁO GRZEGORZ BOGUSZÓW - GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M40 TAK
0++ CIEŚLA JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA DĘBY WAŁBRZYCH M50+ NIE
0++ CIOCH PAWEŁ OPOLE POLSKA M30 TAK
0++ CIRKO ARKADIUSZ LUBIN POLSKA KGHM POLKOWICE-SIEROSZOWICE M40 TAK
0++ CYGAN IRENEUSZ SWIDNICA POLSKA SKURCZ M40 TAK
0++ CZYCZERSKI JACEK ROGOŹNICA POLSKA GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC" M40 TAK
0++ DĄBROWSKA URSZULA LUBIN POLSKA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA K40 NIE
0++ DĄBROWSKI DANIEL LUBIN POLSKA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 NIE
0++ DĘBEK PIOTREK ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ DOBEK TOMASZ PŁOCK POLSKA M40 TAK
0++ DOMARADZKI DANIEL STRZEGOM POLSKA - NA KACU - M20 POLICJANCI TAK
0++ DORNIAK JAROSŁAW WROCŁAW POLSKA PZU SPORT TEAM M40 TAK
0++ DRUZD TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA M40 POLICJANCI TAK
0++ DUBANIOWSKI PRZEMYSŁAW WROCŁAW POLSKA COLLINCLUB M40 NIE
0++ DUDA KAROL PISKORZÓW POLSKA M20 TAK
0++ DUDEK AGNIESZKA RUDA ŚLĄSKA POLSKA K30 TAK
0++ DUDEK KRZYSZTOF UDANIN POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA M40 TAK
0++ DUDEK MARIUSZ RUDA ŚLĄSKA POLSKA M30 POLICJANCI TAK
0++ DUDZIAK KRZYSZTOF WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ DYDO MICHAŁ WROCLAW POLSKA BIEGAMY WE WROCŁAWIU M30 TAK
0++ EWERT-KRZEMIENIEWSKA KASIA WROCLAW POLSKA K30 NIE
0++ FERENC JANUSZ LUDWIKOWICE KŁ. POLSKA UKS LUDWIKOWICE M50+ TAK
0++ FIEDOROW SZYMON DOBROSZÓW OLEŚNICKI POLSKA M40 POLICJANCI NIE
0++ FIRLEJ ADAM WALIM POLSKA SOWIE TEAM M30 TAK
0++ FIRLEJ DOMINIK WALIM POLSKA SOWIE TEAM M20 TAK
0++ FLORCZAK BARTOSZ WROCŁAW POLSKA M20 NIE
0++ FRANEK SEBASTIAN LUBOŃ POLSKA MUAY RUNNING TEAM M40 NIE
0++ FRANKÓW ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M40 NIE
0++ FRYDRYCKI DARIUSZ LEGNICA POLSKA M40 NIE
0++ FURGAŁ DOROTA OLEŚNICA POLSKA 1977 K40 TAK
0++ GAŁKA GRZEGORZ SZYMANÓW POLSKA M40 TAK
0++ GAŁKA STANISŁAW DZIERŻONIÓW POLSKA DZIERŻONIÓW M50+ NIE
0++ GAŁKA WOJCIECH DZIERŻONIÓW POLSKA M20 NIE
0++ GARWOL JUSTYNA OPOLE POLSKA OPOLE BIEGA K30 TAK
0++ GARWOL-BINC AGNIESZKA KRAPKOWICE POLSKA OPOLE BIEGA K20 TAK
0++ GAWEŁ DARIUSZ STARE BOGACZOWICE POLSKA KORBA JELENIA GÓRA M50+ TAK
0++ GAWRON BARTŁOMIEJ POLSKA NOWA WIEŚ POLSKA POLSKA NOWA WIEŚ M40 NIE
0++ GIBALSKA MARZENA ROŚCISŁAWICE POLSKA OBORYGENI K40 TAK
0++ GIBALSKI TOMASZ ROŚCISLAWICE POLSKA OBORYGENI M40 POLICJANCI TAK
0++ GLÓRA ALEKSANDRA ŻARY POLSKA K30 NIE
0++ GOŁĘBIEWSKA SYLWIA ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K40 TAK
0++ GORLOWSKI EMIL ŚWIDNICA POLSKA ŻELAZNA ŚWIDNICA M30 TAK
0++ GRĘBOWICZ AGNIESZKA OŁAWA POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K30 NIE
0++ GRĘBOWICZ ANDRZEJ JANIKÓW POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ - LASKOWICE M40 TAK
0++ GRĘZEL-GAWRON JOLANTA POLSKA NOWA WIEŚ POLSKA K40 NIE
0++ GRUBECKI KRZYSZTOF WROCŁAW POLSKA ZDYSKWALIFIKOWANI M30 TAK
0++ GRUSZKA ALEKSANDRA BOGUSZÓW-GORCE POLSKA K30 TAK
0++ GRZESIK PAWEL WAŁBRZYCH POLSKA SOR WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ HADRO DAMIAN WROCŁAW POLSKA FITNESS ARMY TEAM M30 TAK
0++ HAJDUK MARCIN SZCZAWNO ZDROJ POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 TAK
0++ HAKKE MAŁGORZATA JELENIA GÓRA POLSKA K40 POLICJANCI TAK
0++ HETMAŃCZYK IRENEUSZ OPOLE POLSKA FAST FOOT OPOLE M40 TAK
0++ HNATIUK MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA M20 TAK
0++ HOLLY PIOTR WAŁBRZYCH POLSKA SPORTFUEL.PL M30 TAK
0++ HOŁOWIECKA JOANNA WROCŁAW POLSKA K40 NIE
0++ HOŁYST ANDRZEJ NOWA RUDA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M30 TAK
0++ IDCZAK AGNIESZKA LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA K30 TAK
0++ INDULSKA-SAŁDACZ EDYTA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ IWAN KATARZYNA ŚWIDNICA POLSKA SKT TIGER K30 NIE
0++ JABŁOŃSKI PAWEŁ KUDOWA ZDRÓJ POLSKA KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA M40 TAK
0++ JACHOWICZ ALEKSANDRA WROCŁAW POLSKA K20 TAK
0++ JACHOWICZ DAMIAN WROCŁAW POLSKA FITNESS ARMY TEAM M20 TAK
0++ JACKOWSKA ALICJA BYDGOSZCZ POLSKA K40 TAK
0++ JACKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ POLSKA M40 TAK
0++ JAKUBOWSKA BEATA WROCŁAW POLSKA BIEGAMY WE WROCŁAWIU K30 TAK
0++ JANAS DARIUSZ WROCLAW POLSKA EFEKT GOMBAO M30 NIE
0++ JANDZIAK PIOTR WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ JANISŁAWSKI MACIEJ JELENIA GÓRA POLSKA M20 TAK
0++ JANOWSKA KINGA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ JANOWSKI WITOLD WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ JASIŃSKI MICHAŁ WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ JEZIERSKI SERGIUSZ OLEŚNICA POLSKA TAK
0++ JĘDRZEJCZAK ARTUR SOLEC WLKP POLSKA SOLECKI BIEGACZ M30 TAK
0++ JĘDRZEJEK BENIAMIN WROCŁAW POLSKA VEGE RUNNERS M30 NIE
0++ JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ SŁAWA POLSKA WATAHA M40 NIE
0++ KACZMAREK JULIA OBORNIKI ŚLĄSKIE POLSKA SIŁOWNIAHEKTOR K20 TAK
0++ KALICZAK TOMASZ ŚWIDNICA, POW. ŚWIDNICKI POLSKA SKT TIGER M40 TAK
0++ KALISZ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M50+ NIE
0++ KAŁAMARZ KRZYSZTOF WAWRZEŃCZYCE POLSKA M40 TAK
0++ KAŁUŻNY WOJCIECH ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 TAK
0++ KAMIŃSKI IRENEUSZ ŚWIDNICA POLSKA AMATOR M40 TAK
0++ KARBOWNIK-URBAŃSKA KATARZYNA WALIM POLSKA SOWIE TEAM K40 TAK
0++ KARCZYŃSKI DARIUSZ OLEŚNICA POLSKA BIEGANIE = POMAGANIE CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 TAK
0++ KARPIŃSKI ŁUKASZ WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M30 NIE
0++ KIEDOWSKI ARTUR WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M40 TAK
0++ KIEŁBUS AGATA NIEDŹWIEDZICA POLSKA SOWIE TEAM K20 TAK
0++ KLEMENS MICHAŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KLIMOWICZ-BODYS MAŁGORZATA WROCŁAW POLSKA K40 NIE
0++ KLIMZA ANDRZEJ DZIERŻONIÓW POLSKA M40 TAK
0++ KOŁODZIEJ PAWEŁ CZERNICA POLSKA M40 TAK
0++ KOŁOWROCKI PAWEŁ DZIERŻONIÓW POLSKA BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/NIGHT RUNNERS WROCŁAW M40 TAK
0++ KOPACKI WOJCIECH SOKOLNIKI POLSKA M20 TAK
0++ KOSIŃSKI BARTŁOMIEJ BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M30 TAK
0++ KOSZYK RAFAŁ OPOLE POLSKA M30 TAK
0++ KOŚCIELNIAK DAGMARA CZERWONAK POLSKA CZERWONAK BIEGA K40 TAK
0++ KOŚCIELNIAK SZYMON CZERWONAK POLSKA CZERWONAK BIEGA M40 NIE
0++ KOTYSZ KATARZYNA OPOLE POLSKA BBL OPOLE K50+ TAK
0++ KOTYSZ WALDEMAR OPOLE POLSKA BBL OPOLE M50+ TAK
0++ KOWALCZYK AGNIESZKA ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA K30 NIE
0++ KOWALCZYK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA BIEGIEM PO MARZENIA M40 TAK
0++ KOWALIK ANDRZEJ OPOLE POLSKA BIEG OPOLSKI M30 TAK
0++ KOWALSKI ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA #WAWRZYNTEAM M20 TAK
0++ KOWALSKI MARIUSZ TRZEBNICA POLSKA ELMAR TEAM M30 NIE
0++ KOWALSKI OLGIERD BOGUSZÓW GORCE POLSKA #WAWRZYNTEAM M20 TAK
0++ KOZAK ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 TAK
0++ KOZIEŁ TOMASZ KUDOWA-ZDRÓJ POLSKA KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA M30 TAK
0++ KOZŁOWSKI ŁUKASZ ŚWIEBODZICE POLSKA RONAL POLSKA RUN M20 TAK
0++ KOZŁOWSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ KOZUBEK PAWEŁ MŁYŃSKO POLSKA M30 POLICJANCI TAK
0++ KRET KINGA OPOLE POLSKA VEGE RUNNERS K30 TAK
0++ KRÓLIK MACIEJ ODOLANÓW POLSKA ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA M40 NIE
0++ KUBIK NORBERT ŚWIDNICA POLSKA GTŻ M40 NIE
0++ KUBISZYN PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA POMIDOROWA ALTERNATYWA M30 NIE
0++ KUCZA DANIEL ŚWIDNICA POLSKA KORFF TEAM M40 NIE
0++ KUJAWA MAREK SZCZYTNA POLSKA SZCZYTNA BIEGA M40 TAK
0++ KUKLA SEBASTIAN WROCŁAW POLSKA M30 POLICJANCI TAK
0++ KUPPERSCHMIDT KAMILA WŁADYSŁAWOWO POLSKA #WAWRZYNTEAM K20 TAK
0++ KURDYK ANNA KALISZ POLSKA XRUNNERS K30 NIE
0++ KURIATA ANDŻELIKA WILKSZYN POLSKA K30 NIE
0++ KWIATEK JACEK OPOLE POLSKA M40 TAK
0++ KWIATKOWSKA MARTA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ KWIATKOWSKA ZUZANNA SZCZYTNA POLSKA SZCZYTNA BIEGA K40 TAK
0++ LADENBERGER MATEUSZ JACZKÓW POLSKA DR.SCHNEIDER M30 NIE
0++ LECH AGNIESZKA ŚWIEBODZICE POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40 NIE
0++ LIGIENZA ANDRZEJ DZIERŻONIÓW POLSKA M30 TAK
0++ LUDA ŻANETA BARTNICZKA POLSKA #WAWRZYNTEAM K30 TAK
0++ LULIS DAWID WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ LUPA FILIP WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ ŁĄGIEWKA DANIEL KARCZEWICE POLSKA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M30 NIE
0++ ŁOPIANIAK TOMASZ OPOLE POLSKA M40 TAK
0++ ŁUBIK RENATA KIEŁCZÓW POLSKA PRO RUN WROCŁAW TAK
0++ ŁYCZKOWSKI KAMIL WAŁBRZYCH POLSKA WINDIR M20 NIE
0++ ŁYKO MARCIN ŚWIDNICA POLSKA FITNESS ARMY TEAM M30 TAK
0++ MAJER MAJA SZKLARSKA PORĘBA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K30 POLICJANCI TAK
0++ MALIK AGNIESZKA KŁODZKO POLSKA ZUMBA BIEGA K40 NIE
0++ MAŁEK ALEKSANDRA SIERPNICA POLSKA #WAWRZYNTEAM K20 TAK
0++ MAŁKIEWICZ DARIUSZ KATOWICE POLSKA PGB SPORTOWA PACZKA M40 NIE
0++ MARCHEWKA DOROTA WROCŁAW POLSKA FITNESS ARMY TEAM K20 TAK
0++ MARMUROWICZ KRYSTIAN KATOWICE POLSKA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI M40 TAK
0++ MARTOWSKA BARBARA WROCŁAW POLSKA K40 TAK
0++ MARTOWSKI MACIEJ WROCŁAW POLSKA EUROPA UBEZPIECZENIA M40 TAK
0++ MAŚLANKA GRZEGORZ LUBIN POLSKA MSPORT WILDRIDERS M30 TAK
0++ MAZUR ADAM WROCŁAW POLSKA WHITE EAGLE RUNNING CLUB M20 TAK
0++ MĄDROWSKA RÓŻA POZNAŃ POLSKA K20 TAK
0++ MILEJSKA JOANNA OPOLE POLSKA K40 TAK
0++ MLECZEK MARIA WALIM POLSKA OLO TEAM K30 TAK
0++ MŁYNARCZYK EDYTA RUDNIKI POLSKA FALSTART RUDNIKI K20 NIE
0++ MOCZEK TOMASZ GŁOGÓW POLSKA CROSS STRACEŃCÓW TEAM M40 NIE
0++ MORGA BOGDAN BEDLNO POLSKA M30 NIE
0++ MORGA IZABELA BEDLNO POLSKA K40 NIE
0++ MÓL WIOLETTA CZELADŻ POLSKA #CZELADZBIEGA K40 NIE
0++ MROZIŃSKI SEBASTIAN RADWANICE POLSKA M40 TAK
0++ MYSIOREK ALEKSANDRA CHRZĄSTAWA WIELKA POLSKA K30 NIE
0++ NARKUN EWA IŁOWA POLSKA - K30 NIE
0++ NEUMANN JACEK RADKÓW POLSKA CENTRUM ŁĄKOWA 1 M50+ TAK
0++ NIEDŹWIEDZKA ANNA LUBIN POLSKA MSPORT RCS TEAM LUBIN K30 TAK
0++ NIESPODZIANY MACIEJ ROGOZNO POLSKA EXTREME OUTDOOR M30 TAK
0++ NOGAŁA JERZY LESZNO POLSKA M40 TAK
0++ NOWAK PIOTR OLEŚNICA POLSKA VIRTUAL RUNNER CLUB M40 NIE
0++ NOWAKOWSKI MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ ODZIMKOWSKI MARCIN MROWINY POLSKA M30 NIE
0++ OKOŃ KAMILA RUDNIKI POLSKA FALSTART RUDNIKI K30 TAK
0++ OLSCHIMKE- MARMUROWICZ BARBARA KATOWIC POLSKA NIGHT RUNNES ŚLĄSK K40 TAK
0++ OLSZEWSKI ELIGIUSZ OPOLE POLSKA BEERRUNNER M40 TAK
0++ ORDYNIEC SŁAWOMIR ŚWIDNICA POLSKA M20 NIE
0++ OSKWAREK PIOTR TRZEBUNIA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA M30 TAK
0++ OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50+ NIE
0++ PACYNIAK DAWID WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ PALUCH DANIEL WROCŁAW POLSKA - M30 TAK
0++ PARA JAKUB LESZNO POLSKA LESZ NO LIMITS RUNNERS M30 TAK
0++ PARA PRZEMYSŁAW LESZNO POLSKA LESZNO LIMITS RUNNERS M30 NIE
0++ PASIEWICZ JAKUB ŚWIDNICA POLSKA 1993 M20 POLICJANCI TAK
0++ PĘKALA MARCIN ŚWIDNICA POLSKA ONE MAM RUN TEAM SWIDNICA M40 TAK
0++ PIETRUSZKA EWA POZNAŃ POLSKA CITYZEN_BE3 K30 TAK
0++ PIETRZAK TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA SKT TIGER M40 TAK
0++ PIETRZYK TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA M30 NIE
0++ PIĘTA MARCIN WROCŁAW POLSKA GRUPA PANA TOLKA M30 TAK
0++ PIJANKA MARIUSZ OPOLE POLSKA BBL OPOLE M40 TAK
0++ PIJANKA MONIKA OPOLE POLSKA BBL OPOLE K40 TAK
0++ PIKUL JOANNA ŚWIEBODZICE POLSKA K30 TAK
0++ PILARSKI KORDIAN WIELUN POLSKA M20 NIE
0++ PIOTROWSKI MAREK LEGNICA POLSKA JANOSPORT TEAM LEGNICA M50+ TAK
0++ PLOK KRZYSTOF POLKOWICE POLSKA TEAM PLOK M50+ TAK
0++ PONIATOWSKI TOMASZ ZEBRZYDÓW POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 NIE
0++ PONIEWIERKA JOANNA ŻARY POLSKA K30 NIE
0++ PORADA MAŁGORZATA OPOLE POLSKA K40 TAK
0++ PROBST WOJCIECH CIESZYN POLSKA INOV - 8 M30 TAK
0++ PROSOWIECKA SMAK KATARZYNA OPOLE POLSKA BBL OPOLE K40 NIE
0++ PRZERWA ANDRZEJ DZIERŻONIÓW POLSKA KOCHAM IZE I MAJE ORAZ BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA M40 TAK
0++ PUSZYŃSKA PAULINA WALIM POLSKA K20 TAK
0++ RATAJCZAK DARIUSZ DOLSK POLSKA HERNIK TEAM M40 TAK
0++ RATAJCZAK MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA SOWIE TEAM M30 NIE
0++ RATAJCZYK ANNA DOLSK POLSKA HERNIK TEAM K40 TAK
0++ RĄCZKOWSKI DANIEL CHOCIANÓW POLSKA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW M30 TAK
0++ RECZUCH ANDRZEJ BIELAWA POLSKA DYWIZJON 102 M40 NIE
0++ RĘBECKA VIOLETTA JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K40 TAK
0++ ROJKIEWICZ MAGDALENA WROCŁAW POLSKA K30 NIE
0++ ROKOSZ ROBERT BOLESŁAWIEC POLSKA M30 NIE
0++ ROMANOWICZ LUKASZ ŚWIDNICA POLSKA NO SUGAR CAFE ŚWIDNICA M30 TAK
0++ ROSZYK PRZEMEK KOZIEGŁOWY POLSKA PARKRUN POZNAŃ M40 TAK
0++ ROSZYK SYLWIA KOZIEGŁOWY POLSKA PARKRUN POZNAŃ/ALBIONE K40 TAK
0++ ROZDOLSKI PAWEŁ JELCZ-LASKOWICE POLSKA M30 TAK
0++ RZEPIAK MACIEJ ŚWIDNICA POLSKA M40 POLICJANCI TAK
0++ SIARKIEWICZ JOLA PODGÓRZYN POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K50+ POLICJANCI TAK
0++ SIDOR JUSTYNA WALIM POLSKA SOWIE TEAM K30 TAK
0++ SIDORUK DARIUSZ ŚWIDNICA POLSKA "KONTAKT" DARIUSZ SIDORUK M50+ TAK
0++ SIERAKOWSKI MACIEJ WAŁBRZYCH POLSKA M30 NIE
0++ SKOREK KAROL WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ SKOWRON TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M50+ NIE
0++ SKÓRA ANASTAZJA ŻAGAŃ POLSKA FITNESS ARMY TEAM K20 TAK
0++ SKÓRA MIROSŁAW LASKI POLSKA SPARTA ULTRA TEAM M40 NIE
0++ SKRĘTEK MONIKA JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K40 NIE
0++ SKRZYNIARZ JAREK WROCŁAW POLSKA FREE RUNNER M50+ TAK
0++ SKURATKO ADRIAN WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 TAK
0++ SKURIAT CEZARY GÓRA POLSKA WATAHA M30 NIE
0++ SŁOWIŃSKI GRZEGORZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ SMEREKA TOMASZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M40 TAK
0++ SOBCZAK ALEKSANDER DZIERŻONIÓW POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M30 TAK
0++ SOBCZAK RENATA OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA TAK
0++ SOBCZYK GOSIA JASIEŃ POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K50+ NIE
0++ SOBIŃSKI WALDEMAR JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M50+ TAK
0++ SONNEK MARTA SYCÓW POLSKA ELITE RUNNERS CLUB K30 TAK
0++ SPŁAWSKI MICHAŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ STANASIUK EDYTA SZCZECIN POLSKA K30 NIE
0++ STANISŁAWSKI KAROL LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ STAWARZ PAWEŁ OLEŚNICA POLSKA ELITE RUNNERS CLUB M40 TAK
0++ STOKŁOSA MICHAŁ ŻYWIEC POLSKA CAPGEMINI M30 TAK
0++ STRASZKO MONIKA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ STRYJEK JAROSŁAW ŚWIEBODZICE POLSKA GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ STRZAŁKOWSKA URSZULA OPOLE POLSKA K30 TAK
0++ STRZELCZAK ROBERT OPOLE POLSKA BBL OPOLE M40 TAK
0++ SZANDAŁA JACEK OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 TAK
0++ SZARKO DARIUSZ BOGUSZÓW-GORCE POLSKA M40 TAK
0++ SZCZERBINSKI PIOTR WROCLAW POLSKA M30 TAK
0++ SZPYRNA KATARZYNA WROCŁAW POLSKA K30 POLICJANCI TAK
0++ SZUMSKA LIDIA SŁAWA POLSKA K40 TAK
0++ SZUMSKI ŁUKASZ SŁAWA POLSKA M30 TAK
0++ SZYMAŃSKI ARTUR GDAŃSK POLSKA LOTOS TEAM M40 TAK
0++ SZYMAŃSKI GRZEGORZ WALIM POLSKA SOWIE TEAM M20 TAK
0++ SZYMCZYK PRZEMYSLAW OLEŚNICA POLSKA M30 TAK
0++ ŚMIECH DANIEL JELCZ-LASKOWICE POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ - LASKOWICE M30 NIE
0++ TOMCZAK MARCIN DREZDENKO POLSKA M40 NIE
0++ TOMICZEK TOMASZ WROCŁAW POLSKA ZDYSKWALIFIKOWANI M30 TAK
0++ TOMKIEWICZ BARTOSZ PIESZYCE POLSKA XRUNNERS M20 NIE
0++ TROJANOWSKI TOMASZ SWARZEDZ POLSKA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW M20 TAK
0++ TRYK SEBASTIAN WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M40 TAK
0++ TRZASKACZ TOMASZ TRZEBNICA POLSKA OBORYGENI M40 TAK
0++ URBANOWICZ ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA ZEGAN BOXING CLUB M30 NIE
0++ WALKOWICZ MAREK GLUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ WALUŚKIEWICZ ARTUR WROCŁAW POLSKA EKOPOLIN M50+ TAK
0++ WANKIEWICZ KRZYSZTOF JELCZ-LASKOWICE POLSKA GVT M40 TAK
0++ WAROWNY DAWID DOBROMIERZ POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M30 TAK
0++ WASIELEWSKI ADAM WROCŁAW POLSKA ZDYSKWALIFIKOWANI M30 TAK
0++ WCIÓRKA PIOTR ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M30 TAK
0++ WISZ PIOTR KRAKÓW POLSKA M20 TAK
0++ WITKOWSKA MARIA KATOWICE POLSKA KLUB KRÓLIKA STEFANA K50+ NIE
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA GLKS MARCINOWICE M30 NIE
0++ WOJTYRA AGNIESZKA MAŁOMICE POLSKA K30 TAK
0++ WOŹNIAK BEATA KOZIEGŁOWY POLSKA K40 TAK
0++ WRONA AGNIESZKA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA K30 TAK
0++ WRONA PATRYCJA WROCŁAW POLSKA STRONGER RUNNER K20 TAK
0++ WROŃSKA DOROTA LUBAWA POLSKA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K40 TAK
0++ WRÓBEL MARCIN WYSOKA POLSKA M40 TAK
0++ WRUK REMIGIUSZ OPOLE POLSKA M40 TAK
0++ WYROŚLAK JÓZEF WROCŁAW POLSKA #SOBASTEAM M30 TAK
0++ ZAGAŁA PIOTR ŚWIDNICA POLSKA WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL M40 TAK
0++ ZAGROBELNY RADOSŁAW WROCŁAW POLSKA MONKO COFFEE M50+ TAK
0++ ZAREMBA SYLWESTER KOMORNIKI POLSKA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW M30 TAK
0++ ZAWOJAK ALEKSANDER WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M20 NIE
0++ ZIĘBIŃSKI ANDRZEJ BARTNICA POLSKA M30 NIE
0++ ZIMNY PAWEŁ LUBOŃ POLSKA M40 NIE
0++ ZIÓŁKOWSKA EWELINA JELCZ-LASKOWICE POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K30 NIE
0++ ZONTEK KLAUDIA LUBIN POLSKA COLLINCLUB K20 NIE
0++ ZYGADLO MARCIN OLEŚNICA POLSKA M20 NIE
0++ ŻEBRACKI WOJTEK PRUDNIK POLSKA ALE FAJNIE! M30 NIE
0++ ŻELAZOWSKA OLA WROCŁAW POLSKA PRO RUN WROCŁAW K30 NIE
0++ ŻUK ZBIGNIEW WAŁBRZYCH POLSKA M50+ TAK
0++ ŻYLAK MAREK WROCŁAW POLSKA FITNESS ARMY TEAM M30 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 311
Limit pakietów startowych: 400
Liczba opłaconych pakietów startowych: 219