PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE, dnia: 2018-06-03

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Głuszyca
Organizator: Stowarzyszenie Waligóra Run
Koordynator:
Błaszkiewicz Tomasz - Treningi
Kolisz Andrzej - Organizacja
Sobieraj Ewa - Wolantariat
Telefon: +48 795-03-58-33
E-mail: akolisz@poczta.pl
www: www.waligoraruncross.pl/index.php?akcja=riese

Opis zawodów

RIESE (olbrzym) to kryptonim, który używali hitlerowcy podczas budowy tajnych obiektów zlokalizowanych w Górach Sowich. Przeznaczenie tych podziemnych budowli nie został do końca wyjaśniony. Zbudowano kilka kilometrów podziemnych tuneli, hal i komnat - prawdopodobnie jako pomieszczenia dla sztabu Hitlera. Z siedzibą dla führera na Zamku Książ. Istnieją różne teorie o przeznaczeniu tych tajemniczych obiektów.
Dużo ciekawych budowli jest zlokalizowanych na powierzchni ziemi.
Będziecie mieli okazje je zobaczyć 6 sierpnia 2017 podczas II Półmaratonu Szlakiem RIESE.Każdy obiekt na trasie zawodów będzie oznaczymy tabliczką.
Przyjedź do Głuszycy weź udział w wykładzie na temat RIESE, przebiegnij trasą półmaratonu, zobacz naziemne budowle RIESE i poznaj ich tajemnice.
W ramach zawodów udzielamy zniżki na zwiedzanie kompleksów Osówka i Włodarz.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE , 21.50 km, godzina: 12:00
Czytaj regulamin

PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE, godzina: 12:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 21.50 km, Podbiegi : 755 m, Zbiegi : 755 m,
Start : Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26, Meta : Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26
Limit uczestników : 150
Liczba bufetów na trasie biegu : 2
Dotychczasowy rekord trasy : 00:00:00
Rekord należy do : KRASULAK DANIEL, WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Cena pakietów :
Od 2018-03-01 do 2018-03-31 - 50.00 zł
Od 2018-04-01 do 2018-04-30 - 60.00 zł
Od 2018-05-01 do 2018-05-31 - 70.00 zł
Od 2018-06-03 do 2018-06-03 - 80.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy :
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 180
Limit pakietów startowych: 150
Liczba opłaconych pakietów startowych: 134

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ADAMIN ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA M40 NIE
0++ ADAMSKI BARTŁOMIEJ MODLNICA POLSKA M40 NIE
0++ BAKER GLENN WROCŁAW POLSKA BIEGAMY WE WROCŁAWIU M30 TAK
0++ BEDNARZ SEBASTIAN OTMUCHÓW POLSKA OTM.B M40 NIE
0++ BERNAT KATARZYNA ŚWIDNICA POLSKA K40 TAK
0++ BERNAT MARCIN ŚWIDNICA POLSKA M20 TAK
0++ BERNAT PIOTR GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ BĘBAS PAWEŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ BIOŁY MAŁGORZATA MIRKÓW POLSKA WROCLAW MARATHON TEAM K40 TAK
0++ BOCZULA KRZYSZTOF BIELAWA POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50 TAK
0++ BORKOWSKA JUSTYNA SĘDZISŁAW POLSKA K30 TAK
0++ BOROWIAK ALLAN ŚWIEBODZICE POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ BORYS KATARZYNA GŁUSZYCA POLSKA K30 TAK
0++ BRAUNER WOJCIECH WODZISŁAW ŚLĄSKI POLSKA FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI M30 TAK
0++ BUJAK KATARZYNA UNISŁAW ŚLĄSKI POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 TAK
0++ BUKOWSKI EDWARD KLUCZBORK POLSKA KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ CABAN RAFAŁ OLEŚNICA POLSKA UKS LUDWIKOWICE M40 TAK
0++ CEPIELIK WOJCIECH PUSTELNIK POLSKA HERMIT M30 TAK
0++ CHORZĘPA MARCIN JELCZ-LASKOWICE POLSKA M30 NIE
0++ CHRZASZCZ DAMIAN LUBIN POLSKA M30 TAK
0++ CYBULSKI MARIUSZ BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA, @BIEGAJZMANKIEM M30 NIE
0++ CZUCHWICKI MAREK WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ DEC RAFAŁ BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ DŁUGOŁĘCKI KONRAD ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M30 TAK
0++ DOBROWOLSKI ROBERT JELENIA GORA POLSKA SPORTOWI EMERYCI M60+ TAK
0++ DOMARADZKI DANIEL STRZEGOM POLSKA - NA KACU - M20 NIE
0++ DRUZD TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA M40 TAK
0++ DUL DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA MAD RUNNERS WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ FRANKÓW ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ FROŃSKI TOMASZ WROCŁAW POLSKA NIEZRZESZONY M30 TAK
0++ FRYDRYCKI DARIUSZ LEGNICA POLSKA M40 NIE
0++ GIERAS MIROSŁAW GLIWICE POLSKA M40 TAK
0++ GLUZA SEBASTIAN OPOLE POLSKA M30 TAK
0++ GŁĄB DARIA PRUDNIK POLSKA ATHLETICS NYSA K20 NIE
0++ GODLEWSKI KRZYSZTOF ŻARÓW POLSKA M30 TAK
0++ GÓRNICKA EWELINA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K30 TAK
0++ GREDES MARIUSZ LEGNICA POLSKA M20 TAK
0++ GRYKAŁOWSKI WALDEMAR TOPOLA MAŁA POLSKA OSTRÓW WIELKOPOLSKI M30 TAK
0++ GRZESIK PAWEL WAŁBRZYCH POLSKA SOR WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ GULACZ MARTA WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 TAK
0++ GURGUL RYSZARD BOGUSZÓW-GORCE POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M60+ NIE
0++ HAJDUK MARCIN SZCZAWNO ZDROJ POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M40 NIE
0++ HENEL MARCIN GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ HETMAŃCZYK IRENEUSZ OPOLE POLSKA FAST FOOT OPOLE M40 TAK
0++ HNATIUK MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA M20 TAK
0++ HRABIA PAWEŁ JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA M30 NIE
0++ ILKÓW MARCIN GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ JABŁOŃSKI KAZIMIERZ PRĄDY POLSKA NIEZRZESZONY M60+ TAK
0++ JACHYMCZYK NORBERT JAWORZNO POLSKA KB MCKIS JAWORZNO M30 TAK
0++ JAKUBOWSKA BEATA WROCŁAW POLSKA BIEGAMY WE WROCŁAWIU K30 NIE
0++ JAKUBOWSKI SYLWESTER BOGUSZÓW-GORCE POLSKA M40 TAK
0++ JARCZYŃSKI PIOTR OSTRÓW WLKP POLSKA NIGHT RUNNERS M20 TAK
0++ JAROSŁAWSKI MARIUSZ OŁAWA POLSKA TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY M40 TAK
0++ JASTRZĘBSKA AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA WKB PIAST WROCŁAW K40 TAK
0++ JELEWSKA SABINA GŁUSZYCA POLSKA K40 TAK
0++ JERZYK ALEKSANDRA GŁUSZYCA POLSKA K30 TAK
0++ JEZIERSKI DANIEL WROCLAW POLSKA M30 TAK
0++ JĘDRZEJEK BENIAMIN WROCŁAW POLSKA VEGE RUNNERS M30 NIE
0++ JÓZWIK PIOTR WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ KACZMAREK PAWEŁ BRZEG POLSKA JEŹDŹCY APOKALIPSY M30 TAK
0++ KAMECZURA KRZYSZTOF GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ KARBOWNIK-URBAŃSKA KATARZYNA WALIM POLSKA SOWIE TEAM K40 TAK
0++ KAZIMIERCZAK GRZEGORZ WROCŁAW POLSKA - M50 TAK
0++ KIELAR MIROSŁAW JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA M40 NIE
0++ KIELECZAWA BARTOSZ WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ KIEŁBUS AGATA NIEDŹWIEDZICA POLSKA SOWIE TEAM K20 TAK
0++ KIŃCZYK TOMASZ OŁAWA POLSKA OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA M30 TAK
0++ KLIMOWICZ-BODYS MAŁGORZATA WROCŁAW POLSKA K40 TAK
0++ KŁOPOCKI TOMEK KROTOSZYN POLSKA M30 TAK
0++ KOŁODZIEJ PAWEŁ CZERNICA POLSKA M40 TAK
0++ KONARSKI MACIEJ WROCŁAW POLSKA - M30 TAK
0++ KONOPKA SEBASTIAN WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ KORNAŚ KRZYSZTOF PUSTKÓW ŻURAWSKI POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW M20 NIE
0++ KOSTASZ MARIUSZ GLUSZYCA POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M30 TAK
0++ KOWALCZYK PIOTR TYCHY POLSKA TEAM PAPRY 20 M40 TAK
0++ KOWALSKI ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M20 TAK
0++ KROCHMAL MATEUSZ WROCLAW POLSKA M20 NIE
0++ KRUK WACŁAW ŚWIDNICA POLSKA ZRT TELFA 884-136-74-53 M50 TAK
0++ KRYSIEWICZ MARCIN WARSZAWA POLSKA RUN-LOG M30 TAK
0++ KUJAWA ADAM WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ KULA RAFAŁ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ KYCIA PIOTR RAWICZ POLSKA M40 TAK
0++ LACH KRZYSZTOF WARSZAWA POLSKA M40 TAK
0++ LECH AGNIESZKA ŚWIEBODZICE POLSKA K30 NIE
0++ LEWANDOWSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA PODGÓRZE WALBRZYCH M30 NIE
0++ LEWIŃSKI ADAM WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ ŁĄGIEWKA DANIEL KARCZEWICE POLSKA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M30 TAK
0++ ŁOZOWSKA JOANNA BIAŁYSTOK POLSKA K30 NIE
0++ ŁUCZAK MARCIN ŻARÓW POLSKA ŻARÓW BIEGA M40 TAK
0++ MAGIERA BARTLOMIEJ WAŁBRZYCH POLSKA POLSKI KLUB ALPEJSKI M30 TAK
0++ MAGIERA MIROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WAŁBRZYCH M50 TAK
0++ MAŁEK ALEKSANDRA SIERPNICA POLSKA K20 NIE
0++ MARKOWSKI WOJCIECH BYSTRZYCA GÓRNA POLSKA MARCUS TEAM M30 NIE
0++ MIACZYNSKI MACIEJ WROCLAW POLSKA M30 TAK
0++ MIŁUCH TOMASZ WAŁBRZYCH POLSKA SOWIE TEAM M40 TAK
0++ MOCZEK TOMASZ GŁOGÓW POLSKA CROSS STRACEŃCÓW TEAM M30 NIE
0++ MRÓWKA LESZEK BRALIN POLSKA M40 TAK
0++ MUC TOMASZ KATOWICE POLSKA M40 TAK
0++ MUSIAŁ MAREK BYSTRZYCA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M60+ TAK
0++ NARKUN EWA IŁOWA POLSKA K30 TAK
0++ NESTEREWICZ RYSZARD KŁODZKO POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M60+ NIE
0++ NEUMAN PETR NOWA RUDA POLSKA M50 TAK
0++ NOGA KRYSTIAN WODZISŁAW ŚLĄSKI POLSKA FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI M30 TAK
0++ NOWAK ANGELIKA UNISŁAW ŚLĄSKI POLSKA K20 TAK
0++ NOWAK MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA M30 NIE
0++ NOWAKOWSKA AGNIESZKA WARSZAWA POLSKA K20 NIE
0++ NOWAKOWSKI MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ ODWROT HUBERT TRZCIANKA POLSKA 3:33 TEAM M40 TAK
0++ ONISZKO-KIELAR MARTA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K30 NIE
0++ ORDYNIEC SŁAWOMIR ŚWIDNICA POLSKA M20 NIE
0++ ORUBA DAWID WIRY POLSKA M20 TAK
0++ OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M60+ TAK
0++ PAŁYS MARCIN NOWA RUDA POLSKA M30 NIE
0++ PAPROCKI KRZYSZTOF POLKOWICE POLSKA M40 NIE
0++ PATORA MARIUSZ ŁÓDŹ POLSKA ENTER IF THERE IS NO LIST M30 TAK
0++ PATYK MIREK WIŚNIOWA POLSKA M40 TAK
0++ PAWLAK KATARZYNA ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA/ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K40 TAK
0++ PIASECKI MARIUSZ GODZIKOWICE POLSKA M40 NIE
0++ PIĄTKOWSKI TOMASZ GŁUSZYCA POLSKA GIRA SIĘ KRĘCI M30 NIE
0++ PIEKARZ MARIUSZ JUGÓW POLSKA UKS LUDWIKOWICE M30 TAK
0++ PIKUL JOANNA ŚWIEBODZICE POLSKA K30 NIE
0++ PIŁAT ARKADIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA M20 TAK
0++ PISOWŁODZKA DAGMARA DĄBROWA GÓRNICZ POLSKA K40 TAK
0++ PISZCZEK RYSZARD WROCŁAW POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50 NIE
0++ PONIATOWSKI TOMASZ ZEBRZYDÓW POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ PROTAS ANDRZEJ WAŁBRZYCH POLSKA M30 NIE
0++ PYTA ADAM WALBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ RAUBO JUSTYNA BIAŁYSTOK POLSKA K30 NIE
0++ RECZUCH ANDRZEJ BIELAWA POLSKA DYWIZJON 102 M40 TAK
0++ RUDNICKI PAWEŁ KROTOSZYN POLSKA M40 TAK
0++ RUTECKA WIOLETTA GŁUSZYCA GÓRNA POLSKA SPOCONE UDA K20 NIE
0++ RZEPCZYK MIKOŁAJ CZARNY BÓR POLSKA M30 TAK
0++ SAJDUDA ADAM WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ SANTAREK WOJCIECH SZCZECIN POLSKA NIEZRZESZONY M30 TAK
0++ SIDOR JUSTYNA WALIM POLSKA SOWIE TEAM K30 TAK
0++ SIDORUK DARIUSZ ŚWIDNICA POLSKA NIEZRZESZONY M50 TAK
0++ SIERAKOWSKI MACIEJ WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ SIKORA AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA DYWIZJON 102 K30 TAK
0++ SIKORSKA ANNA GŁUSZYCA POLSKA GIRA SIĘ KRĘCI K30 NIE
0++ SIKORSKI DARIUSZ DZIERŻONIÓW POLSKA INSERT TEAM M30 TAK
0++ SKROK DARIUSZ NAMYSŁÓW POLSKA HARDCORE HOLIDAYS M40 NIE
0++ SŁAWIK ANDRZEJ GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ SMEREKA TOMASZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M40 TAK
0++ SOBCZAK RENATA OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA K60 TAK
0++ SOBIERAJ ALEKSANDER WALIM POLSKA OLO TEAM M30 TAK
0++ STODOLSKI MATEUSZ SOSNOWIEC POLSKA M30 TAK
0++ SURMACZYŃSKI SŁAWOMIR GŁUSZYCA POLSKA AMATOR GŁUSZYCA PEŁEN RELAXXX M40 TAK
0++ SYGIEL ANDRZEJ ŚRODA ŚLĄSKA POLSKA M30 TAK
0++ SYNOWIEC ADAM ŻMIGRÓD POLSKA KB SUKCES ŻMIGRÓD M40 TAK
0++ SZARADOWSKI MARCIN ŚWIDNICA POLSKA ORŁY JEZUSA M40 TAK
0++ SZARADOWSKI PIOTR ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 TAK
0++ SZCZERBA MARCIN WROCŁAW POLSKA CSWIICH WROCŁAW M30 NIE
0++ SZUSZKIEWICZ FILIP MIEROSZÓW POLSKA SMALL GIRL MEDIUM BOY M30 NIE
0++ ŚWIĄTEK EWELINA WROCŁAW POLSKA SPARTANIE DZIECIOM / KB ERGO K30 TAK
0++ ŚWIĄTEK MACIEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI POLSKA OSW TRI TEAM M40 TAK
0++ TCHOROWSKI DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ TOMALAK ANNA OSTRÓW WIELKOPOLSKI POLSKA K30 TAK
0++ TOMASZEWSKI ROBERT ŚWIDNICA POLSKA M40 NIE
0++ TOMASZEWSKI ZDZISŁAW WAŁBRZYCH POLSKA M50 TAK
0++ TOMKÓW ROBERT NIEMODLIN POLSKA FAST FOOT OPOLE M40 TAK
0++ TRZASKACZ TOMASZ TRZEBNICA POLSKA M40 TAK
0++ USZKO GRZEGORZ SIEDLEC POLSKA M50 TAK
0++ USZKO SABINA IZBICKO - SIEDLEC POLSKA K50 TAK
0++ WALIGÓRA ROMAN RADWANICE POLSKA PELIKANY DRUŻYNA SZPIKU RADWANICE M40 TAK
0++ WALKOWICZ MAREK GLUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ WIECZOREK MICHAŁ TRZEBNICA POLSKA M20 TAK
0++ WITKOWSKI DAMIAN KROTOSZYN POLSKA M30 TAK
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA GLKS MARCINOWICE M30 TAK
0++ WOKAN MARCIN SZKLARSKA PORĘBA POLSKA M40 TAK
0++ WOLAŃSKI JAN OŁAWA POLSKA STAL FOX M30 NIE
0++ WOŹNIAK RYSZARD BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ WRZESIŃSKI PIOTR CZĘSTOCHOWA POLSKA GAPPAG TEAM M40 NIE
0++ ZALEWSKI PIOTR WROCŁAW POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE M30 NIE
0++ ZIĘBIŃSKI ANDRZEJ BARTNICA POLSKA M30 TAK
0++ ZIĘTERSKI ROBERT KŁODZKO POLSKA M40 TAK
0++ ZYGADLO MARCIN OLEŚNICA POLSKA - M20 NIE
0++ ZYZAŃSKI ANDRZEJ WROCLAW POLSKA M40 TAK
0++ ŻAK ADAM DOBROSZYCE POLSKA M30 TAK
0++ ŻMIJAN ARTUR BOLKÓW POLSKA BOLKÓW BIEGA M40 NIE
0++ ŻUK ZBIGNIEW WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M50 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 180
Limit pakietów startowych: 150
Liczba opłaconych pakietów startowych: 134